Ascom i62 Protector z technologią VoWiFi

dodano: 2011-05-25 16:05 | aktualizacja: 2011-05-25 16:08
autor: Anita Dąbek | źródło: Ascom

Ascom Ascom Wireless Solutions, wiodący dostawca łączności bezprzewodowej dodaje zaawansowane funkcje alarmu do telefonu WiFi Ascom i62 Protector, które pozwalają pracownikom czuć się bezpieczne podczas pracy w odizolowanych środowiskach lub pracy wykonywanej samotnie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eva Brandt, menedżer produktu linii produktowej Ascom i62 komentuje: Personel szpitali, więzień, oddziałów psychiatrycznych, a nawet biur i sklepów detalicznych codziennie może stanąć w obliczu zagrożenia. W niektórych krajach prawodawstwo wymaga od pracodawców oceny, czy pracownik jest narażony na znacznie większe ryzyko, kiedy pracuje samotnie (w odosobnionym środowisku). W takich krytycznych sytuacjach pracownicy potrzebują niezawodnych bezprzewodowych urządzeń, na których mogą polegać. Poczucie bezpieczeństwa i skutecznego zabezpieczenia redukuje stres i może powodować większą stabilność zatrudnienia personelu oraz wzrost satysfakcji z wykonywanej pracy. Z tego powodu dodaliśmy zaawansowane funkcje alarmowe Ascom do modelu telefonu i62 Protector.

Ascom przoduje w rozwijaniu specjalnych funkcji powiadamiania alarmowego, takich jak wykrywanie upadku lub bezruchu pracownika, opcja dyskretnego wzywania pomocy i priorytetyzacja alarmów. Dzięki dostępności takiej funkcjonalności w telefonie bezprzewodowym, znajdujący się w potencjalnie niebezpiecznym środowisku pracownicy mobilni mogą teraz pracować spokojniej -  mają pewność, że w razie potrzeby pomoc będzie natychmiastowa.

- Ascom i62 Protector został wprowadzony na rynek we wrześniu 2010 r. i jest bardzo dobrze przyjęty, szczególnie przez rynek medyczny (szpitale) - mówi Brandt. - Teraz czujemy, że telefon osiągnął odpowiednią dojrzałość rynkową, aby dodać do niego nowe funkcje alarmowe. W czujniki upadku i braku ruchu została wyposażona cała linia produktowa i62, w której są dostępne telefony w wersjach Talker, Messenger i Protector.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...