Fujitsu Lifebook P771 - 18 godzin pracy

dodano: 2011-05-16 11:37 | aktualizacja: 2011-05-16 14:42
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Fujitsu

LIFEBOOK P771 Fujitsu wprowadziło na rynek nowego notebooka biznesowego wysokiej klasy z akumulatorem umożliwiającym pracę przez cały dzień - LIFEBOOK'a P771. Urządzenie może być zasilane z akumulatora nawet przez 18 godzin dzięki połączeniu najnowszej technologii zestawów układów firmy Intel i procesorów ULV o bardzo niskim napięciu oraz energooszczędnej konstrukcji notebooka, obsługującej opcjonalne dyski twarde SSD oraz opcjonalny, dodatkowy akumulator montowany we wnęce na moduły.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto LIFEBOOK P771 może być wyposażony w opcjonalny zasilacz 0-Watt, który odcina zasilanie, gdy notebook jest wyłączony. Dzięki temu urządzenie nie pobiera prądu, co zapewnia oszczędność energii i wydłuża żywotność akumulatora poprzez unikanie jego przeładowania.

Wyróżniającą cechą modelu LIFEBOOK P771 jest jego wszechstronność. Wnęka na moduły może pomieścić wyjmowany napęd DVD lub dodatkowy akumulator, albo też pozostać pusta, dzięki czemu urządzenie pozostaje lekkie. Wymienność modułów sprawia, że LIFEBOOK P771 to prawdziwie wszechstronny notebook, umożliwiający wydajną pracę w zastosowaniach biznesowych w ciągu dnia oraz mogący funkcjonować jako odtwarzacz DVD w czasie wolnym.

Notebooki najwyższej klasy stanowią łakomy kąsek dla złodziei. Firma Fujitsu traktuje kwestie bezpieczeństwa bardzo poważnie i udostępnia w większości modeli LIFEBOOK system zaawansowanej ochrony przed kradzieżą (Advanced Theft Protection), opcjonalny czytnik linii papilarnych umożliwiający szybkie i bezpieczne logowanie, jak również opcjonalny moduł TPM (Trusted Platform Module) zapewniający dodatkową ochronę danych.

Uderzenia i wstrząsy to nieodłączne elementy pracy mobilnej. Z tego powodu notebook LIFEBOOK P771 ma twardą, lecz lekką magnezową obudowę, która chroni komponenty elektroniczne. Modele z serii LIFEBOOK są również wyposażone w technologię ShockSensor, która dzięki automatycznemu odłączaniu głowic zapewnia ochronę dysków twardych w przypadku uderzenia lub upuszczenia sprzętu. Użytkownicy regularnie pracujący z kubkiem kawy w ręku docenią odporną na zalanie klawiaturę modelu LIFEBOOK P771.

Aby umożliwić użytkownikom pracę mobilną w każdych warunkach, firma Fujitsu wyposażyła model LIFEBOOK P771 w takie interfejsy łączności jako WLAN, Bluetooth i wbudowaną technologię 3G/UMTS (opcjonalnie). Podczas pracy w biurze urządzenie LIFEBOOK P771 można w prosty sposób podłączyć do replikatora portów, co oszczędza czas i umożliwia łatwy dostęp do pełnowymiarowej klawiatury i zewnętrznego monitora.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...