Panasonic LUMIX G3: bezgraniczna kreatywność

dodano: 2011-05-13 13:23 | aktualizacja: 2011-05-13 13:28
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

Panasonic Lumix G3 Firma Panasonic wprowadziła na rynek LUMIX G3 - najmniejszy i najlżejszy na świecie aparat z wymiennymi obiektywami oraz wbudowanym elektronicznym wizjerem (Electronic View Finder). Dzięki wyjątkowej jakości obrazu oraz licznym dodatkom umieszczonym w pięknej i lekkiej aluminiowej obudowie, LUMIX G3 zmieni zwykłe codzienne chwile w dzieła sztuki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
LUMIX G3 pozwala na robienie pięknych zdjęć już za pierwszym podejściem. Nowa 16,0-megapikselowa matryca i autofocus działający z prędkością światła pozwalają na uzyskanie wyjątkowej jakości obrazu, która była kiedyś zarezerwowana tylko dla dużych i ciężkich lustrzanek cyfrowych. Intuicyjne i zautomatyzowane tryby robienia zdjęć, pełen zakres zaawansowanych dodatków w połączeniu z ekranem dotykowym LCD o wysokiej rozdzielczości, szerokim kącie widzenia i elektronicznym wizjerem oznacza, że atrakcyjne technicznie zdjęcia będzie można uzyskać w prosty i intuicyjny sposób.

LUMIX G3 znosi wszelkie bariery ludzkiej kreatywności pozwalając prosty sposób tworzyć piękne i oryginalne zdjęcia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...