Fotograficzna luneta Ultima w Hama

dodano: 2011-05-09 10:17 | aktualizacja: 2011-05-09 13:19
autor: Karol Czechowicki | źródło: Hama

Hama luneta Celestron Ultima Luneta Celestron Ultima 65 to amerykański produkt umożliwia obserwację przyrody, koncertów i widowisk sportowych osobno lub przy współpracy z dowolną lustrzanką. W ten sposób użytkownik może tworzyć niecodzienne zdjęcia ptaków, gwiazd muzyki czy znanych sportowców. Specjaliści Celestron zachęcają, aby wykorzystywać lunetę Ultima zwłaszcza do obserwacji natury. To świetny sposób na edukację połączoną z zabawą, a dla rodziców forma niecodziennego relaksu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luneta Celestron Ultima dysponuje okularem o średnicy 65 mm i zapewnia 55-krotne powiększenie. Długość ogniskowej wynosi 386 mm, zaś długość samej lunety to 33,02 cm. Całość waży nieco ponad 1 kg, dzięki czemu nie ma problemu, żeby zabrać ją ze sobą na spacer lub wycieczkę rowerową. W komplecie znajduje się pokrowiec, który chroni urządzenie przed zabrudzeniem i wilgocią. Lunetę można przymocować do klasycznego statywu fotograficznego. Mocowanie jest standardowe, jak w przypadku typowych lustrzanek.

Dystrybutorem lunety Celestron Ultima 65 jest Hama Polska. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama cena lunety Celestron Ultima wynosi 799 zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...