Samsung NS310 - awangarda w eleganckim stylu

dodano: 2011-04-20 12:27 | aktualizacja: 2011-04-20 16:19
autor: Anita Dąbek | źródło: Samsung

Samsung NS310 Moda wkracza we wszystkie obszary naszego życia, przywykliśmy więc już do otaczania się stylowymi akcesoriami. Dla ludzi ceniących przedmioty, które pozwalają im wyglądać i czuć się dobrze w dowolnym miejscu, powstał netbook Samsung NS310. Ekskluzywny wygląd NS310 to mieszanka eleganckich wykończeń i żywych kolorów. Ten ultramobilny komputer jest nie tylko modnym akcesorium przyciągającym uwagę, ale też bardzo wydajnym sprzętem - wyposażono go w mocny dwurdzeniowy procesor Intel Atom N550 oraz wyświetlacz wysokiej rozdzielczości, gwarantujący doskonałą wyrazistość i jasność obrazu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Netbook NS310 wyróżnia bogactwo funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia życia w ruchu, m.in. bezprzewodowa łączność Wi-Fi oraz dostęp do Internetu przy pomocy smartfonu. 10-calowy wyświetlacz LED SuperBright o jasności 300 cd/m2 gwarantuje żywy i krystalicznie czysty obraz – niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik oraz światła przy jakim korzysta z komputera.

NS310 został stworzony, aby jak najlepiej dopasować się do osobowości właściciela, a dzięki przenośnej konstrukcji poprawić komfort pracy w podróży. Minimalistyczny wygląd urządzenia robi wrażenie – jego masa to 1,3 kg, a grubość – 25 mm. Netbook jest dostępny w kolorze niebieskiej mięty, a jego gładkie wykończenie i zaokrąglone kontury podkreśla odporna na zarysowania metaliczna powierzchnia. Aby zapewnić maksimum użyteczności, NS310 wyposażono w wyspową klawiaturę o ergonomicznej konstrukcji i optymalnemu rozmieszczeniu klawiszy, co poprawia użytkownikom komfort pracy i pozwala uniknąć błędów.

Dzięki funkcji Samsung Fast Start możliwe jest ekspresowe uruchomienie netbooka – w przypadku wybudzenia nawet w 3 sekundy. W zaawansowanym trybie uśpienia, dane są zapisywane zarówno na dysku twardym, jak i w pamięci komputera, co pozwala je przywrócić w niezmienionej formie nawet przy nagłej utracie zasilania.

Ponadto, wbudowany czujnik wykrywa zmiany w natężeniu światła zewnętrznego i kontroluje automatyczne włączanie i wyłączanie podświetlenia klawiatury, dostosowując je do otoczenia. Netbook ma wbudowany moduł Bluetooth 3.0 High Speed oraz  kartę bezprzewodową Wi-Fi 802.11b/g/n, a dołączone oprogramowanie Wi-Fi Manager pozwala na automatyczne wykrywanie i łączenie się z bezprzewodowymi sieciami.

Samsung NS310 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1449 zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...