NBG4615 - router dla graczy i fanów multimediów

dodano: 2011-04-18 14:43 | aktualizacja: 2011-04-18 17:18
autor: Karol Czechowicki | źródło: ZyXEL

ZyXEL NBG4615 Firma ZyXEL, producent rozwiązań sieciowych, wprowadza na polski rynek bezprzewodowy router NBG4615. Pierwszy produkt ZyXELa wyposażony w funkcję NetUSB osiąga transfer o prędkości 300 Mb/s. Dedykowane wymagającym użytkownikom domowym urządzenie pozwala na wydajny streaming multimediów, wysoką jakość i komfort grania online oraz bezprzewodowe podłączenie do sieci innych urządzeń, takich jak drukarka, pamięć sieciowa czy konsola do gier.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bezprzewodowy, gigabitowy router ZyXEL NBG4615 działający w standardzie N, został tak zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom wydajne połączenie z Internetem oraz swobodne współdzielenie danych w obrębie domowej sieci bezprzewodowej. Dzięki nowemu rozwiązaniu ZyXEL NBG4615, wyposażonemu w unikalną technologię NetUSB, domowa przestrzeń zmieni się w wewnętrznie powiązaną sieć o wysokiej wydajności, w ramach której domowi użytkownicy będą mogli korzystać z cyfrowej rozrywki w czasie rzeczywistym oraz przesyłać multimedia pomiędzy różnymi urządzeniami.

Router ZyXEL NBG4615 posiada ponadto przyjazny interfejs graficzny, który pozwala nawet niezaawansowanemu użytkownikowi na szybką konfigurację ustawień, a później nawigację pomiędzy konkretnymi funkcjonalnościami za pomocą przejrzystej mapy. Tryb „Easy Mode” konfiguruje standardowe ustawienia za pomocą jednego kliknięcia. Zaawansowanym użytkownikom urządzenie oferuje tryb „Expert Mode”, który umożliwia bardziej szczegółową konfigurację routera oraz monitorowanie wszystkich urządzeń w sieci połączonych za pomocą funkcji NetUSB. Dzięki interfejsowi użytkownicy mają możliwość samodzielnej aktualizacji oprogramowania wprost ze strony ZyXELa. Wśród wielu funkcji dostarczanym przez interfejs graficzny jest nawet prognoza pogody.

ZyXEL NBG4615 wychodzi naprzeciw także oczekiwaniom graczy online. Dzięki funkcji Game Engine, która reguluje priorytety ruchu na łączu, uzyskuje się nie tylko płynny streaming video i danych, ale przede wszystkim możliwość gry w czasie rzeczywistym (bez tzw. lagów). Dotyczy to zarówno komputerów PC, jak też konsoli PlayStation czy Xbox.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...