Cold Plug w nowej stacji roboczej Fujitsu CELSIUS

dodano: 2011-04-15 14:55 | aktualizacja: 2011-04-15 15:19
autor: Anita Dąbek | źródło: Fujitsu

Fujitsu CELSIUS W510 Firma Fujitsu zaprezentowała nową, wydajną, wszechstronną stację roboczą CELSIUS W510 z pierwszym systemem dostępu Cold Plug. Ma ona nową, wygodną obudowę i oferuje wyjątkowo wydajne przetwarzanie grafiki. Charakteryzuje się najlepszą w swojej klasie wydajnością, niskim poziomem hałasu i łatwością obsługi serwisowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowatorski, pierwszy tego typu system dostępu Cold Plug firmy Fujitsu umożliwia dostęp do dysków twardych z przodu stacji roboczej bez otwierania obudowy. Dzięki temu można łatwo podłączyć dodatkowy dysk twardy, aby zwiększyć pojemność pamięci masowej. Ma to istotne znaczenie dla użytkowników pracujących z dużymi plikami, na przykład przy tworzeniu treści cyfrowych lub produkcji filmów. Ponadto taki dostęp pozwala łatwo wyjąć dysk twardy po zakończeniu dnia pracy, co jest ważne ze względów bezpieczeństwa. Można go także wykorzystać do podłączenia drugiego dysku i utworzenia lokalnej kopii zapasowej lub do skrócenia przestoju przez szybką wymianę dysku, gdy zachodzi taka potrzeba.

Inną zaletą nowej konstrukcji obudowy stacji roboczej Fujitsu CELSIUS W510 jest najniższy w tej klasie poziom hałasu uzyskany dzięki zoptymalizowanemu zarządzaniu chłodzeniem i cichym wentylatorom. Dla firm, w których są pomieszczenia z dużą liczbą stacji roboczych, oznacza to cichsze i bardziej produktywne środowisko pracy.Wysoka produktywność jest efektem wyjątkowej wydajności stacji roboczej Fujitsu CELSIUS W510, którą zapewniają najszybsze dostępne procesory, takie jak wielordzeniowy procesor drugiej generacji Intel Core i czterordzeniowy Intel Xeon, a także szybkie karty graficzne i dyski twarde. CELSIUS W510 ma certyfikaty zgodności z oprogramowaniem niezależnych producentów, co daje gwarancję płynnego i niezawodnego działania profesjonalnych aplikacji oraz umożliwia łatwą integrację z dotychczasowym środowiskiem informatycznym.

Nowa stacja robocza Fujitsu CELSIUS W510 jest już dostępna w regionie EMEA oraz w Indiach i w Japonii. Ceny mogą być zróżnicowane w zależności od kraju i konfiguracji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...