GefenPRO ELR Extender dla HDMI z technologią PoL

dodano: 2011-04-06 14:52 | aktualizacja: 2014-02-09 00:28
autor: Anita Dąbek | źródło: Gefen

Gefen Gefen zaprezentował swój najnowszy extender, pozwalający na przekazywanie na duże odległości sygnałów pomiędzy urządzeniami. GefenPRO ELR Extender dla HDMI z PoL oferuje możliwość przesyłania sygnałów na odległość do 100 m za pomocą jednego kabla CAT-5. Jest to znaczna poprawa w stosunku do poprzednich rozwiązań, które wymagały dwóch kabli i to dla mniejszych odległości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Innowacyjna technologia PoL (Power over Line) Gefen oparta o standard Power over Ethernet umożliwia zasilanie odbiornika, co daje dodatkową korzyść dla integratora. Zasilane dostarczane jest do odbiornika za pomocą zasilacza podłączonego do urządzenia-nadawcy. Każdy odbiornik wyposażony jest również w dodatkowe wyjście 5 V do zasilania dodatkowych produktów, np. skalera, przełącznika lub rozdzielacza, w miejscu wyświetlacza.

GefenPRO ELR Extender dla HDMI z PoL jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji, w których pobór mocy jest ograniczony po stronie odbiorczej, na przykład przy montażu projektorów pod sufitem. Przez obniżenie wymagań dotyczących okablowania z dwóch do jednego, umożliwia instalatorom z łatwością dopasować się do istniejącego okablowania CAT-5 poprowadzonego w ścianie.Wideo HDMI w rozdzielczości Full HD 1080p, wsparcie 3DTV, audio, pilot IR, RS-232, Ethernet i zasilanie są dostarczone za pośrednictwem tego samego kabla CAT-5. Wśród obsługiwanych funkcji HDMI są: 3DTV, głębia koloru, playback i opóźnienie audio. Backchannel, IR oraz RS-232 mogą być używane do zdalnego sterowania wyświetlaczem.
 
Jako produkt GefenPRO, ELR Extender dla HDMI z PoL, posiada zaawansowaną pomoc techniczną, dwuletnią gwarancją i działanie plug and play.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Transmitery, splittery, ekstendery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...