Urządzenia wielofunkcyjne z ekranem typu „finger-swipe”

dodano: 2011-04-05 12:38 | aktualizacja: 2011-04-05 15:21
autor: Karol Czechowicki | źródło: Sharp

sharp MX-4112N Firma Sharp wprowadza na rynek dwa nowe cyfrowe urządzenia MX-4112N i MX-5112N - z rewolucyjnym rozwiązaniem - ekranem dotykowym typu „finger-swipe”. Nowe modele wyposażone zostały w duży kolorowy dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 10,1 cala, który umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia. Zeskanowane dokumenty wyświetlane są na ekranie LCD, umożliwiając użytkownikom łatwą obsługę.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ekran dotykowy „finger-swipe” - to prawdziwa ewolucja konstrukcji. Podobna technologia zrewolucjonizowała smartfony i tablety. Wystarczy dotknąć lub nacisnąć ekran, by, przesuwając końcem palca po jego powierzchni, sterować dokumentami, funkcjami i ustawieniami. Urządzenia wielofunkcyjne MX-4112N i MX-5112N obsługują najnowsze metody pracy. Możesz uzyskać pełny dostęp do internetu umożliwiający przeglądanie i drukowanie zawartości stron www. Najnowsza wersja platformy Sharp OSA umożliwia integrację z aplikacją typu „chmura” i uruchamianie aplikacji SaaS (Software as a Service - oprogramo­wanie jako usługa) dostarczanych przez partnerów technologicznych firmy Sharp. Dodatkowo praktyczna funkcja zdalnej kontroli dostępu umożliwia udzielanie pomocy pracownikom w przeprowadzaniu konfiguracji i rozwiązywaniu problemów oraz pozwala na prowadzenie szkoleń na żywo poprzez sieć. Oznacza to, że zyskujesz wydajność, uniwersalność i wygodę, których potrzebuje każde nowoczesne biuro.

Modele MX-5112N i MX-4112N można wyposażyć w dwustronny podajnik dokumentów DSPF, który dzięki jednoczesnemu zczytywaniu danych z obu stron dokumentu skanuje wielostronicowe materiały z dużą prędkością. Nowe urządzenia Sharp za sprawą wielu opcji wyposażenia mogą być dowolnie rozbudowywane, tak, by dopasować je do określonych potrzeb biura i zwiększyć ich wydajność. Wśród opcji jest m.in. oszczędzający przestrzeń biura wewnętrzny finiszer i finiszer siodłowy, umożliwiający zszywanie broszur nawet w formacie A3.

Opisywane modele odznaczają się dodatkowo zaawansowanymi rozwiązaniami ekologicznymi, obniżającymi zużycie energii o 65% w porównaniu z poprzednimi modelami - czas nagrzewania urządzenia zostało znacząco skrócone, a zużycie energii w trybie gotowości sieciowej zmniejszono do rzędu 1 W.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Drukarki i skanery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...