Wideoterminal osobisty HUAWEI MC850

dodano: 2011-03-31 12:11 | aktualizacja: 2011-04-04 13:22
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: HUAWEI

HUAWEI MC850 KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), dystrybutor rozwiązań wideokonferencyjnych oraz telepresence HUAWEI w Polsce wprowadza na rynek wideoterminal osobisty HUAWEI MC850. Wideotelefon oferuje przekaz szerokopasmowy i pracuje w podwójnym trybie - zarówno telefonu VoIP, jak i analogowego. Pozwala na inicjowanie i odbieranie połączeń, nie tylko poprzez sieć IP, ale także za pośrednictwem standardowej analogowej linii telefonicznej (PSTN) i przełączanie się między nimi. Wygodę i swobodę rozmowy zapewnia bezprzewodowa słuchawka DECT i możliwość przełączenia konwersacji w tryb głośnomówiący.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MC850 wyróżnia elegancki design i prosty w użyciu interfejs użytkownika. To wielofunkcyjne rozwiązanie pełni również rolę cyfrowej ramki fotograficznej, odtwarzacza multimedialnego, a także terminala internetowego, dzięki któremu można przeglądać strony on-line i przesyłać informacje. Nowy produkt HUAWEI obsługuje połączenia wideo (w standardach QCIF, CIF oraz 4CIF), którymi w trakcie przekazu można w łatwy sposób zarządzać.

HUAWEI MC850 dysponuje 7 calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 800 × 480 pikseli. Jego posiadacz może odtwarzać zdjęcia z pamięci telefonu, karty microSD lub MMC i pamięci USB w trybie prezentacji.

Wideoterminal posiada wbudowaną przeglądarkę internetową, umożliwiającą wygodne oglądanie stron WWW za pomocą intuicyjnego wyświetlacza dotykowego. Informacje o pogodzie, lokalne i światowe newsy, czy ulubione przepisy stają się dostępne natychmiast po jednym kliknięciu ikony na ekranie.

Wideotelefon wyposażony jest w odtwarzacz multimedialny HD i głośniki stereo, które gwarantują dobrą jakość podczas korzystania z różnego rodzaju multimediów. Funkcje automatycznej regulacji głośności, eliminowania echa akustycznego i redukcji szumów zapewniają odpowiedni komfort rozmów. Książka telefoniczna daje możliwość zapisania do 2000 kontaktów (dla każdego z nich można przypisać do 4 numerów kontaktowych).

Cena netto: 330,00 euro (ok. 1 330 zł).

Gwarancja 2 lata

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...