Acer C112 - miniaturowy projektor

dodano: 2011-03-21 15:02 | aktualizacja: 2011-03-21 16:50
autor: Anita Dąbek | źródło: Acer

Acer C112 Acer wzbogaca ofertę lekkich projektorów wprowadzając piko projektor C112 - kompaktowe urządzenie, które zapewnia pełną swobodę projekcji. Teraz, aby wyświetlać zdjęcia lub filmy, wystarczy znaleźć ekran. Projektor Acer C112 nie potrzebuje już niczego więcej. Opcjonalny, zewnętrzny akumulator projektora C112 wystarcza nawet na dwie godziny projekcji. Dzięki temu, projektor można ustawić w miejscu najlepszym do wyświetlania obrazu a następnie odprężyć się i obejrzeć cały film nie martwiąc się o kable, wtyczki ani dostępność gniazdka sieciowego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto, projektor ten pozwala uwolnić się od notebooka. Dzięki multimedialnym funkcjom portu USB, takim jak USB Slide Show, multimedia można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB.

Projektor C112 jest też wyposażony w funkcję "Display over USB" pozwalającą na natychmiastowe wyświetlanie zdjęć, filmów oraz prezentacji z notebooka podłączonego kablem USB. Ponadto, technologia Acer SmartFormat zapewnia obsługę różnorodnych formatów obrazu, dzięki czemu użytkownicy nie muszą już przełączać rozdzielczości w notebooku.

Taka funkcjonalność sprawia, że projektor jest jak przenośne kino, które mieści się w kieszeni. Umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej od 38 cm (15") do 254 cm (100"). Współczynnik kontrastu 1000:1, rozdzielczość WVGA (854 x 480) oraz podstawowy format 16:9.

Ważący 220g piko-projektor C112 o wymiarach tylko 137 x 91,5 mm jest urządzeniem dla osób dużo podróżujących, ponieważ jest łatwy do przenoszenia i pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie projekcji w każdym miejscu. W celu zapewnienia łatwej i wygodnej obsługi, panel sterowania został wbudowany w górną powierzchnię obudowy.

Nowy piko projektor Acer C112 jest wyposażony w technologię DLP oraz lampę LED, która znacznie jakość obrazu. W porównaniu z tradycyjnymi lampami, technologia LED ma kilka istotnych zalet. Po pierwsze zostaje praktycznie wyeliminowana konieczność wymieniania lampy, ponieważ żywotność diod LED przekracza 20 000 godzin, a ponadto lampa LED nie zawiera delikatnych elementów, takich jak włókno żarnika lub szklana rurka świetlówki. W połączeniu z technologią DLP, lampa LED poprawia nasycenie barw oraz zwiększa kontrast - twierdzi producent.

Piko-projektor C112 jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin. Cena projektora C112 to 976 złotych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...