Przenośne odtwarzacze DVD Philips

dodano: 2011-02-24 15:08 | aktualizacja: 2011-03-07 16:21
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Philips

DVD_Philips_PD9030.jpg Przenośne odtwarzacze DVD Philips PD9030 oraz PD7030 umożliwiają oglądanie filmów, słuchanie utworów muzycznych, oglądanie zdjęć, a modele PD7010 i PD7032 dodatkowo grę w gry komputerowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przenośny odtwarzacz DVD Philips PD7010, wyposażony w bezprzewodowy kontroler gier zapewnia rozrywkę dla dziecka w trakcie podróży. Do odtwarzacza dołączono CD z zestawem gier. Kolorowy wyświetlacz TFT 7''. Zabawa z odtwarzaczem PD7010 może trwać aż 3 godziny dzięki wbudowanemu akumulatorowi. W trakcie jazdy można ładować sprzęt przy pomocy dołączonego do zestawu zasilacza samochodowego. W przypadku utraty zasilania podczas oglądania ulubionej bajki, maluch może oglądać dalej film od miejsca, w którym odtwarzacz został wyłączony zaraz po podłączeniu do zasilacza.

W przypadku płyty, która została wyjęta z odtwarzacza - wystarczy ponownie włączyć jej odtwarzanie, a następnie wznowić je na pilocie. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko oglądało swój ulubiony film, przyczep odtwarzacz DVD do zagłówka samochodowego. Do zestawu dodano specjalny pokrowiec na uchwyt samochodowy.

Philips PD7032 - ten przenośny odtwarzacz DVD posiada dwa 7-calowe kolorowe ekrany z wysokiej jakości obrazem. W trakcie podróży możesz więc oglądać ulubione filmy lub grać w gry wspólnie ze swym dzieckiem. Do zestawu połączone zostały dwa kontrolery do gry, które zapewniają podwójną radość w podróży. W zestawie znajduje się zasilacz samochodowy, który przyda się podczas długiej trasy oraz płyta CD z grami.

Coś dla dużych dzieci
Odtwarzacz DVD Philips PD7030 posiada złącze USB, dzięki któremu nawet przez 3 godziny możesz oglądać ulubione filmy, zdjęcia czy słuchać muzyki. Obsługa formatu DVD, DivX, MP3-CD/CD oraz JPEG umożliwia odtwarzanie zapisanych w tym standardzie plików, a wszystko to na kolorowym wyświetlaczu TFT LCD 7" o formacie panoramicznym 16:9. Obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu bez utraty jakości w wyniku zmiany skali obrazu. Dodatkowo odtwarzacz posiada wbudowane głośniki stereofoniczne.W każdej czasochłonnej trasie możesz liczyć na towarzystwo odtwarzacza Philips PD9030. Kolorowy 9-calowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości ożywia obrazy i umożliwia oglądanie zdjęć, ulubionych filmów z bogactwem szczegółów i żywymi kolorami, a także odtwarzanie muzyki. Dzięki niewielkiemu, wbudowanemu akumulatorkowi sprzęt może towarzyszyć nawet przez 5 godzin podróży. Inteligentny uchwyt dodany do zestawu można zostawiać w samochodzie, a demontowanie sprzętu odbywa się bardzo szybko za pomocą specjalnej dźwigni.

Wszystkie odtwarzacze DVD Philips: PD7010, PD70032, PD7030 i PD9030:
Odczytują formaty: DVD, DVD +/- R, DVD +/- RW, (S) VCD, CD, MP3-CD, CD, CD-RW i JPG,
  • Odtwarzają płyty w trybie: szybkie odtwarzanie do tyłu, szybkie odtwarzanie do przodu, OSD, odtwarzanie wielokrotne, powiększanie i odtwarzanie od momentu zatrzymania, ułatwiając w ten sposób oglądanie dowolnych filmów, słuchanie ulubionej muzyki i przeglądanie ciekawych zdjęć,
  • Dodatkowo każdy sprzęt posiada zasilacz samochodowy umożliwiający ładowanie odtwarzacza w trakcie podróży,
  • Każdy sprzęt DVD zapamiętuje ostatnio odtwarzane miejsce w przypadku odłączenia od zasilania. Po podłączeniu do prądu wyświetlanie zostaje wznawiane od punktu, w którym je przerwano. W przypadku płyty CD wystarczy ponownie włożyć płytę do odtwarzacza, nacisnąć przycisk odtwarzania i wznowienia na pilocie.
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7010: 539 zł
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7032: 799 zł
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7030: 389 zł
Sugerowana cena detaliczna modelu PD9030: 669 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze DVD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...