Sony Handycam HDR-TD10E - konsumencka kamera 3D

dodano: 2011-01-14 13:50 | aktualizacja: 2011-01-14 14:14
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Sony

Sony Handycam HDR-TD10E Sony to firma, która dostarcza pełnometrażowe filmy 3D oraz transmituje na żywo trójwymiarowy obraz z prestiżowych imprez sportowych. Teraz także użytkownicy popularnych kamer Sony Handycam zyskają podobne możliwości, zarówno w domu, jak i poza nim. Podczas targów CES firma zaprezentowała nową gamę produktów, wśród których znajduje się model Full HD 3D.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta kamer HD Sony powiększyła się o modele wyznaczające nowe standardy rejestracji i odtwarzania filmów. Stworzono je z myślą o pasjonatach technologii 3D i wideofilmowania. Sony Handycam HDR-TD10E to pierwsza na świecie konsumencka kamera 3D w konfiguracji "Double Full HD". Zastosowano w niej system dwóch obiektywów Sony G Lens, dwa przetworniki obrazu CMOS "Exmor R" oraz dwa procesory obrazu BIONZ. System dwuścieżkowego zapisu umożliwia automatyczne wyświetlanie trójwymiarowego nagrania w postaci dwuwymiarowego obrazu Full HD na urządzeniach niezgodnych z technologią 3D. Trójwymiarowy film można natomiast oglądać bez okularów na wbudowanym w kamerę 3,5-calowym, wyraźnym ekranie dotykowym LCD Xtra Fine 3D. Filmy Full HD 3D można też wyświetlać na każdym telewizorze HD 3D. Wprowadzone w trybie 3D innowacje obejmują między innymi 10-krotny zoom optyczny, optyczną stabilizację obrazu SteadyShot (z trybem aktywnym) i tryb inteligentnej automatyki iAUTO.Zaawansowana optyka i inteligentne funkcje:

Kamera Sony HDR-TD10E, podobnie jak inne modele w gamie, wyposażona jest w następujące rozwiązania:
  • Tryb inteligentnej automatyki iAUTO do automatycznego wybierania optymalnych ustawień kamery w różnych warunkach. Działanie tego trybu opiera się na analizowaniu otoczenia kamery i ciągłej, wykonywanej w czasie rzeczywistym optymalizacji ustawień
  • Rozszerzony zoom umożliwiający zwiększenie zakresu ogniskowych zapewnianego przez zoom optyczny
  • Szerokokątny obiektyw umożliwiający filmowanie rozległych scen (tylko w modelach HD)
  • Funkcję przeglądania zdarzeń ułatwiającą odtwarzanie dzięki automatycznemu grupowaniu materiałów na podstawie okazji, przy których powstały (tylko w modelach HD)
  • Funkcję odtwarzania i prezentowania najistotniejszych scen (Highlight Playback, tylko w modelach HD)
  • Funkcję bezpośredniego kopiowania, umożliwiającą stworzenie biblioteki filmów na twardym dysku, bez podłączania komputera
  • Wbudowany przewód USB i oprogramowanie do łatwego przesyłania materiałów na strony www oraz do szybkiego ładowania (z wyjątkiem modelu HDR-TD10E)
  • Duży, 3-calowy wyświetlacz LCD do łatwego oglądania i dotykowej obsługi (model HDR-TD10E ma ekran LCD 3,5")
  • Automatyczne otwieranie osłony obiektywu i włączanie zasilania po otwarciu ekranu LCD
  • Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot z aktywnym trybem w modelach HD oraz stabilizator obrazu SteadyShot z aktywnym trybem w modelach SD. Rozwiązanie to kompensuje drgania ręki przy filmowania i zasadniczo poprawia stabilność filmu, nawet przy filmowaniu w marszu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aparaty i kamery
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...