SANYO PLC-WL2503 - projektor z interaktywnym piórem

dodano: 2011-01-12 16:41 | aktualizacja: 2011-01-12 17:38
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Sanyo

Sanyo-PLC-WL2503-mini.jpg Najnowszy model SANYO - PLC-WL2503 pozwala prowadzić interaktywne prezentacje dzięki nowoczesnej kamerze i piórze na podczerwień. Projektor zapewnia panoramiczny obraz o przekątnej 80” (203 cm) z odległości 86 cm oraz podstawową rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Ponadto projektor posiada jasność 2.500 ANSI lumenów, kontrast 500:1, wbudowany 10 W głośnik.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozdzielczość WXGA – proporcje obrazu 16:10
Podstawowa rozdzielczość projektora – WXGA (1280 x 800) jest zgodna z coraz popularniejszym, panoramicznym formatem obrazu o proporcjach 16:10. Współczynnik projekcji 0,5:1 oraz duży (20°) zakres regulacji Keystone zapewnia możliwość wyświetlania obrazu o przekątnej w zakresie 60-110 cali (152-280 cm) przy ustawieniu projektora w niewielkiej odległości od ekranu.

Interaktywne pióro i wbudowana kamera
Pod obiektywem projektora umieszczona jest kamera działająca na podczerwień i współpracująca z interaktywnym piórem (dostarczanym z projektorem). Po skalibrowaniu, polegającym na wskazaniu piórem punktów kalibracyjnych na ekranie (po włączeniu i ustawieniu projektora). Kamera odbiera sygnały z pióra i przekazuje jego precyzyjne położenie, za pośrednictwem kabla USB do komputera. Pozwala to sterować prezentacją i całym komputerem (uruchamiać aplikacje, sterować ich opcjami) za pośrednictwem pióra bezpośrednio z poziomu ekranu. Daje to dostęp do możliwości podobnych do tych, jakie oferują interaktywne tablice.

Jasny, doskonały obraz z wielu źródeł i 10 W głośnik
Zastosowanie technologii LCD zapewnia doskonały kolorystycznie obraz o jasności 2.500 ANSI lumenów i kontraście 500:1. Oznacza to możliwość uzyskania wiernych oryginałowi i dobrze nasyconych kolorów oraz dużej ilości szczegółów zarówno w najjaśniejszych jak i bardziej zaciemnionych partiach obrazu. Cyfrowe złącze HDMI i analogowe D-Sub 15 dają użytkownikowi swobodę w podłączaniu różnych urządzeń dostarczających sygnał. Wbudowany 10 W głośnik zapewnia także możliwość organizowania w pełni multimedialnych prezentacji bez konieczności podłączania dodatkowego sprzętu audio.



Prosta obsługa oznacza niskie koszty eksploatacji
W projektorze PLC-WL2503 wydłużono żywotność lampy aż o 30% - do 4.000 godzin. Nowy, wielowarstwowy filtr powietrza wymaga wymiany dopiero po 4.000 godzin pracy. Oznacza to zmniejszenie częstotliwości wykonywania niezbędnych czynności obsługowych, czyli obniżenie kosztów eksploatacyjnych projektora (ang. TCO).

Bogactwo funkcji
PLC-WL2503 posiada funkcje umożliwiające monitorowanie pracy i zdalne zarządzanie projektorem poprzez sieć LAN. Zastosowana funkcja MyLogo pozwala na wyświetlanie dowolnego obrazu (własnego logo) w chwili startu projektora. W celu odpowiedniego zabezpieczenia projektora zastosowano w nim blokadę Kensington Lock a dostęp do menu chroniony jest kodem PIN.

Cena, dostępność i gwarancja
Projektor dostępny będzie w Polsce pod koniec stycznia 2011 roku. Sugerowana cena detaliczna: 6.299 zł (z VAT). Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 3 lata (max 2.000 godzin). Uzyskanie 3 letniej gwarancji na lampę wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie http://www.sanyo-polska.pl/gwarancja .

Dystrybutorem projektorów SANYO w Polsce jest: ViDiS SA. http://www.vidis.pl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Projektory
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...