Sharp: urządzenia o nowym standardzie skanowania

dodano: 2011-01-11 13:52 | aktualizacja: 2011-01-11 16:51
autor: Karol Czechowicki | źródło: Sharp

Sharp MX-C382SC mini Firma Sharp, jako pierwsza na świecie, wprowadza na rynek urządzenia wielofunkcyjne z możliwością dwustronnego skanowania dokumentów o zróżnicowanej gramaturze. Oznacza to, że wprost z podajnika automatycznego skanowane mogą być szerokiej gamy dokumenty do maksymalnej wielkości A4, a o wielorakiej specyfikacji – od tych bardzo cienkich, aż po grube i mało elastyczne, jak np. dowody osobiste.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Sharp wprowadza najwyższej jakości opcje skanowania w kolorze dla małych i dużych grup roboczych. Jest to nowy standard w rosnącym sektorze urządzeń wielofunkcyjnych A4 o prędkości druku 31-40 stron na minutę.

Nowe kolorowe modele Sharp MX-C382SC i czarno-białe modele MX-B382SC są w stanie pozyskać dane z dokumentów trudnych do skanowania, takich jak karty identyfikacyjne, wizytówki, prawa jazdy i czeki poprzez skanowanie obu ich stron na jedną stronę. Oba modele mogą zeskanować do 50 stron dokumentów na minutę (zarówno jedno- jaki i dwustronnie). Są również wyposażone w 100-arkuszowy podajnik dla przeprowadzenia większych zadań. Skany mogą być bezpośrednio przesyłane drogą mailową, na dysk twardy, do portu USB i na serwer FTP.Profesjonalne skanowanie dla cyfrowego biura
Modele MX-C382SC i MX-B382SC, biorąc pod uwagę standard skanowania, są jeszcze bardziej zaawansowane niż były dotąd wielokrotnie nagradzane urządzenia Sharp A3. Oznacza to, iż teraz już nie tylko duże przedsiębiorstwa dysponują najbardziej zaawansowaną technologią. Także średnie i mniejsze grupy robocze, wykorzystujące urządzenia A4, mogą być w pełni cyfrowymi biurami. - Do chwili obecnej, aby uzyskać wysoką jakość kolorowego sieciowego skanowania należało wyposażyć biuro w duże, skomplikowane urządzenie pracujące w formacie A3. Było to jednak trudne dla grup roboczych dysponujących niewielkimi pomieszczeniami i ograniczonym budżetem. Nowo wprowadzone urządzenia A4 Sharp rozwiązują ten problem – mówi Jacek Dzierżanowski, Product Manager w Sharp Electronics Poland.

Wszystko w jednym
Najnowsze urządzenia Sharp oferują także szereg innych opcji, dotąd „zarezerwowanych” dla większych i droższych modeli. Są to: pomijanie pustych stron, opcja „Scan to Print” z zaawansowanym przetwarzaniem obrazu dla wiernego oddania koloru, czy opcja „8 Card Layout” pozwalająca na duplikowanie obrazu na pojedynczej stronie. Użytkownicy z pewnością docenią funkcję skanowania “Color (RGB) Dropout”, która pozwala na usunięcie wybranego koloru dla polepszenia czytelności tekstu przy pracy z oryginałami złej jakości oraz funkcję „Scan to Me” (poprzez e-mail), obsługiwaną za pomocą tylko jednego przycisku. Kolejne funkcjonalności, charakteryzujące urządzenia to między innymi: prędkość kopiowania i druku sięgającą 38 stron na minutę, duży kolorowy panel LCD, 80 GB dysk twardy, podwójne porty USB i system ochrony danych.

W zgodzie ze środowiskiem
MX-C382SC i MX-382SC posiadają certyfikat Energy Star, a każde z urządzeń wyposażone jest w najnowsze technologie, pozwalające użytkownikowi na zaprogramowanie czasu bezczynności, po jakim urządzenie przejdzie na tryb oszczędzania energii. Tryb oszczędzania energii może być również wybrany ręcznie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...