Nowości Lenovo na CES 2011

dodano: 2011-01-05 17:09 | aktualizacja: 2011-01-05 17:24
autor: Anita Dąbek | źródło: Lenovo

Lenovo Logo Jak co roku Lenovo prezentuje swoje nowe produkty na dobrze znanych wszystkim i rozpoczynających się jutro targach CES w Las Vegas. W tym roku Lenovo znowu zaskoczy nowościami. Wśród nich są: Lenovo Enhanced Experience 2.0 dla Windows 7 oraz hybrydowy notebook IdeaPad U1 z tabletem LePad.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lenovo Enhanced Experience 2.0 dla Windows 7 — najnowsza wersja ekskluzywnego programu certyfikacyjnego obejmującego wyłącznie produkty marki Lenovo. Enhanced Experience 2.0 to druga generacja programu zwiększania wydajności i optymalizacji komputerów Lenovo z zainstalowanym systemem Windows 7. Jego efektem są krótsze czasy uruchamiania i zamykania komputerów, a także inne funkcje optymalizacyjne do komputerów konsumenckich i biznesowych Lenovo. Certyfikacją Lenovo Enhanced Experience 2.0 for Windows 7 zostanie objęty szeroki asortyment komputerów marek Think i Idea od I kwartału 2011 r.

Hybrydowy notebook IdeaPad U1 z tabletem LePad — unikatowe urządzenie, łączące w sobie mobilność multimedialnego tabletu HD z dostępem do aplikacji Android oraz podstawę notebooka z klawiaturą, która udostępnia pełnię funkcji systemu Windows 7. To działające wydajnie w obu trybach urządzenie Lenovo umożliwia efektywną pracę mobilną i stacjonarną bez kompromisów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...