Nowe telefony voip Yealink T3xG

dodano: 2011-01-03 17:49 | aktualizacja: 2011-01-03 18:01
autor: Karol Czechowicki | źródło: VoIPoint

Yealink-SIP-T32G-mini.jpg Firma VoIPoint, dystrybutor urządzeń voip, zapowiedziała wprowadzenie na rynek polski nowej serii telefonów IP marki Yealink. Nowoczesne telefony Yealink T3xG będą wyposażone w dwa porty Gigabit Ethernet i przeznaczone dla klientów biznesowych. Będą dostępne na początku marca 2011 r.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe telefony IP będą bazować na znanej już w biznesie serii Yealink T2x. Linia telefonów T3xG dziedziczy zaawansowane funkcje i kompatybilność serii T2x, co oznacza że firmy mogą bez konieczności wymiany istniejącej infrastruktury dodać do swojej sieci teleinformatycznej nowe telefony T3xG.

Biznesowe telefony z serii T3xG zostaną wyposażone w dwa porty Gigabit Ethernet, które zapewniają pełną transmisję danych, eliminując zjawisko tzw. „wąskiego gardła” nowoczesnych sieci komputerowych. Dzięki zastosowaniu chipsetu TI Aries i silnika głosu TI telefony Yealink zapewnią doskonałą jakość dźwięku HD. Kolejną innowacją jest wprowadzenie wysokiej rozdzielczości ekranów TFT-LCD, które potrafią wyświetlić ponad 260 tysięcy kolorów. Telefony będą posiadać także intuicyjny interfejs użytkownika, który zapewnia łatwy dostęp do wykazu połączeń, książki telefonicznej oraz informacji o rozmówcy. Kolorowe zdjęcie rozmówcy, które może być wyświetlane na dużym wyświetlaczu w pełnej gamie kolorów, podnosi komfort korzystania i atrakcyjność urządzenia.

- Zaawansowana seria telefonów T3xG to nowoczesne urządzenia, które są dowodem na innowacyjne podejście firmy Yealink oraz są zapowiedzią przyszłego rozwoju telekomunikacji w firmach - mówi Tomasz Owczarek, dyrektor handlowy firmy VoIPoint (www.voipoint.pl), która jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów Yealink (www.yealink-polska.pl) w Polsce.

Dostępność, ceny
Seria telefonów Yealink T3xG będzie dostępna w marcu 2011 roku. Ceny urządzeń nie są na razie znane. Autoryzowanym dystrybutorem telefonów marki Yealink jest w Polsce firma VoIPoint.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...