Zewnętrzna obudowa do HDD z dwoma wentylatorami

dodano: 2010-12-30 10:44 | aktualizacja: 2010-12-30 15:41
autor: Karol Czechowicki | źródło: geeky-gadgets

max5g mini.jpg Zazwyczaj zewnętrzne obudowy do 3,5-calowych twardych dysków są cienkie i wykonane do pasywnego chłodzenia. Kilka z nich ma małe wentylatory do chłodzenia wewnętrznego. Nowa obudowa Thermaltake Max 5G jest inna, posiada dwa 80 mm wentylatory do utrzymania dysku w niskiej temperaturze, a obudowa wygląda bardzo designersko.  Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Max 5G posiada niebieskie diody LED, wbudowane tak, by oświetlały oba wentylatory obracające się z prędkością 800 obr./min, utrzymując tym samym niską temperaturę dysku i nie robiąc hałasu. Te niebieskie diody LED można wyłączyć za pomocą przełącznika z tyłu obudowy. Obudowa przeznaczona jest do stania w pozycji pionowej. Posiada również obrotową podstawę, która amortyzuje w razie przewrócenia.
 
Max 5G łączy się z komputerem poprzez USB 3.0. lecz niestety wymaga jednak zewnętrznego zasilania. Obudowa przeznaczona jest do instalacji dysków twardych 3,5" o pojemności do 2 TB, wyposażonych w interfejs SATA I, SATA II lub SATA 3.0

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...