Okulary LG 3D zaprojektowane przez Alaina Miklima

dodano: 2010-12-13 16:11 | aktualizacja: 2010-12-13 22:46
autor: Karol Czechowicki | źródło: LG

LG 3D okulary mini.jpg LG Electronics poinformowała o wprowadzeniu na rynek okularów 3D zaprojektowanych we współpracy z Alainem Miklim, pochodzącym z Francji renomowanym projektantem i producentem oprawek. - Liczne badania wskazują, że spośród wszystkich wyzwań utrudniających rozpowszechnienie technologii 3D, okulary zawsze są na szczycie listy - powiedział Havis Kwon, prezes firmy LG Electronics Home Entertainment Company. - Okulary 3D nie muszą być brzydkie i niewygodne. Wspólnie z Alainem Mikli udowodniliśmy to, tworząc prawdopodobnie najlepsze i najbardziej eleganckie okulary 3D na świecie - dodaje Kwon.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W przeciwieństwie do dostępnych obecnie okularów 3D, które są wykonane z plastiku, LG i Alain Mikli do produkcji użyli wyselekcjonowanych metali, a także zastosowali sygnowaną przez francuskiego projektanta oprawkę.

Ponadto okulary zostały ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić najwyższy poziom wygody. Optymalny ciężar przedniej i tylnej części okularów sprawia, że użytkownicy będą odczuwać mniejsze zmęczenie w przypadku korzystania z nich przez dłuższy czas. Specjalne noski, opatentowane wspólnie przez Alaina Miklego i firmę LG, zapewniają dopasowanie do grzbietu nosa.

Nowy model wysokiej klasy okularów 3D będzie dostępny na całym świecie po prezentacji na targach CES 2011. Okulary będą oferowane w 2011 r. wraz z nowymi, zaawansowanymi telewizorami 3D.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 390 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...