Pierwszy telefon bezprzewodowy z WiFi

dodano: 2010-12-08 12:36 | aktualizacja: 2010-12-08 15:33
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Prestige Public Relations

WiFi Ascom i62 mini.jpg Ascom Wireless Solution wprowadził na rynek nowej generacji VoWiFi bezprzewodowy telefon Ascom i62. Prekursorska linia telefonów Ascom jako pierwsza obsługuje najnowszą sieć IEEE 802.11n. Najnowszy telefon WiFi Ascom i62, który zastąpił poprzedni model Ascom i75, oferuje nowy elegancki design, wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz TFT, wysoki stopień ochrony przed wodą i zanieczyszczeniami (44IP), dłuższy czas pracy baterii oraz szereg innych ulepszeń.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak pozostałe telefony bezprzewodowe Ascom, i62 posiada funkcję zdalnego programowania (OTA) i został przetestowany do współpracy z różnymi sieciami WiFi. Projekt telefonu i62 powstał w oparciu o długoletnie doświadczenie Ascom w produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie telefonów – urządzenie zapewnia bezprzewodowy systemem transmisji głosu i wiadomości, ma wbudowane alarmy osobiste. Telefon pozwala na korzystanie z aplikacji lokalizujących położenie użytkownika oraz na przesyłanie wiadomości, niezwykle przydatne w sytuacjach krytycznych, jak i codziennej pracy.

Otwarta architektura systemu oparta na protokole IP sprawia, że jest on w wysokim stopniu skalowalny, co pozwala klientom zaspokoić natychmiastowe potrzeby poprzez instalację niedużego rozwiązania, a następnie umożliwia jego powiększanie i dodawanie funkcji w ramach rosnących oczekiwań. Trzymając w ręku Ascom i62 VoWiFi, mamy do dyspozycji w jednym urządzeniu: połączenia głosowe, interaktywne wiadomości tekstowe oraz alarmy z dowolnych systemów szpitalnych lub firmowych.

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...