Polska premiera iPada

dodano: 2010-12-01 17:05 | aktualizacja: 2010-12-01 19:38
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Media Saturn Holding Polska

ipad saturn.jpg Od 30 listopada br. w sklepach Media Markt i Saturn można kupić kultowe już urządzenie - tablet iPad firmy Apple. Dostępne są różne modele iPad’a, które zadowolą najwybredniejszych koneserów. Długo oczekiwana oficjalna premiera iPada na rynku polskim w wolnej sprzedaży właśnie ma miejsce. Media Markt i Saturn są autoryzowanymi sprzedawcami iPad’a w Polsce. Dzięki temu fani najnowszych rozwiązań technologicznych mogą w naszych sklepach zrealizować swoje marzenia i dopasować do własnych upodobań jeden z kilku modeli tego urządzenia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie marketów Media Markt i Saturn znajduje się 6 modeli iPad’a. W odróżnieniu od dotychczas dostępnych na rynku premierowa wersja przygotowana jest dla polskiego konsumenta W urządzeniu zainstalowano oprogramowanie w polskiej wersji językowej, które zawiera wiele nowinek technicznych:
  • Multitasking
  • tworzenie folderów
  • możliwość wydruku poprzez Wi- Fi
  • Find my iPad
  • Air Play
  • oraz wyjątkowy wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 9,7 cala.

Zróżnicowanie modeli oraz szeroki wachlarz cenowy iPad’ów pozwoli każdemu klientowi dobrać urządzenie do indywidualnych preferencji. Cena najtańszego modelu z pamięcią 16 GB i Wi-Fi wynosi 2099 zł. Najwyższy model iPad z Wi-Fi i 3G posiadający pamięć operacyjną 64 GB kosztuje 3299 zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...