Nowa linia profesjonalnych monitorów od Sanyo

dodano: 2010-11-04 13:37 | aktualizacja: 2010-11-04 15:01
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: SANYO Electric Co.

sanyo logo SANYO Sales & Marketing Europe prezentuje nową linie profesjonalnych monitorów full HD. Pierwsze modele z tej rodziny to 42 calowy (106,7 cm) PID-42NE1 i 47 calowy (119,3 cm) PID-47NE1. Surowe, eleganckie wzornictwo – wąska, 18 mm ramka ekranu, oraz doskonałe parametry techniczne – jasność 700 cd/m2, kontrast 1.200:1, rozdzielczość 1920x1080 powodują, że nowe monitory znakomicie sprawdzą się różnych profesjonalnych zastosowaniach – np. do budowy reklamowych czy informacyjnych ścian wizyjnych eksploatowanych nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czujnik natężenia oświetlenia zewnętrznego
Dzięki wbudowanemu czujnikowi oświetlenia zewnętrznego jasność wyświetlanego obrazu może być automatycznie dostosowywana do warunków zewnętrznych z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości obrazu. Zwiększa to komfort dla obserwatora – nie jest on oślepiany, gdy otoczenie jest mniej oświetlone ani nie musi wytężać wzroku, gdy to zewnętrzne oświetlenie się zwiększy. Takie dynamiczne sterowanie jasnością powoduje jednocześnie obniżenie zużycia energii elektrycznej, co w praktyce oznacza oszczędności finansowe oraz większą przyjazność dla środowiska. Monitory LCD zużywają zwykle znacznie mniej energii niż podobne rozwiązania plazmowe, stąd monitory LCD są lepszym wariantem dla zastosowań wymagających ciągłej pracy (24/7) – np. w reklamie czy informacji (tzw. digital signage). W trybie oczekiwania (standby) nowe monitory zużywają zaledwie 0,15 W.Supermarkety, dworce, lotniska …
Nowe monitory doskonale sprawdzą się w różnych zastosowaniach informacyjnych i marketingowych w centrach handlowych, na dworcach czy lotniskach, gdzie instalowane mogą być zarówno w poziomie (landscape) jak i w pionie (portrait). Sygnałowe gniazda DVI i HDMI, sterujące RS-232 i wyjście dźwiękowe 2x5 W pozwalają na dużą swobodę w instalacji. Stabilne panele LCD o długiej żywotności gwarantują najwyższą jakość obrazu przez wiele lat ciągłej eksploatacji.

Cena, dostępność i gwarancja
Monitory dostępne będą w Polsce od listopada 2010 roku w sugerowanej cenie 9.690 zł + VAT – PID-42NE1 i 11.990 zł + VAT za model PID-47NE1. Gwarancja 3 lata.
Dystrybutorem projektorów i monitorów SANYO w Polsce jest: ViDiS SA (http://www.vidis.pl).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...