Kamera 3D Panasonic HDC-SDT750 w sprzedaży

dodano: 2010-10-07 13:53 | aktualizacja: 2010-10-07 13:59
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

3D Panasonic wprowadził do sprzedaży w Polsce pierwszą na świecie* konsumencką kamerę 3D, HDC-SDT750, która umożliwia rejestrowanie trójwymiarowego obrazu 3D przez proste podłączenie wymiennego konwertera 3D. Nowa kamera systemu 3MOS, w której wykorzystano zaawansowane technologie wideo firmy Panasonic, pozwala w prosty sposób kręcić własne filmy 3D, co do niedawna było dostępne wyłącznie dla profesjonalnych filmowców.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W połączeniu z telewizorem VIERA 3DTV oraz odtwarzaczem Blu-ray kamera SDT750 daje szansę utrwalenia cennych chwil w gronie rodziny i przyjaciół na żywych, realistycznych obrazach, które uatrakcyjniają trójwymiarową domową rozrywkę.

Aby nagrywać filmy 3D, wystarczy podłączyć trójwymiarowy konwerter dołączony do pierwszej na świecie konsumenckiej kamery 3D, HDC-SDT750. Przekonujące, realistyczne obrazy 3D, podobne do tych, które powstają z wykorzystaniem technologii Panasonic 3D na użytek hollywoodzkich filmów, teraz mogą być łatwo rejestrowane i oglądane w domu.

Nawet bez dołączonego konwertera 3D kamera SDT750 oferuje niezliczone możliwości. To innowacyjne urządzenie stanowi ewolucyjne rozwinięcie modeli docenianych przez użytkowników z całego świata. Kamera jest wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji, w tym system 3MOS z ulepszonymi technologiami redukcji szumu, nagrywanie w formacie 1080/50p, tryb iA (inteligentny automatyczny), nowy system HYBRID O.I.S. (optyczny stabilizator obrazu) oraz bogate możliwości sterowania ręcznego.

* Jako konsumencka kamera z wymiennym konwerterem 3D i obsługą standardu AVCHD (dane z 1 lipca 2010 r.). ** Do oglądania zarejestrowanych filmów 3D wymagany jest telewizor obsługujący odtwarzanie metodą Side-by-Side, okulary 3D i kabel HDMI.

Nagrywanie 1080/50p (obraz Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, 50 klatek na sekundę, progresywny)**** zapewnia wyrazisty obraz bez utraty szczegółów i migotania charakterystycznego dla formatu 1080i (z przeplotem).

Tryb iA (inteligentny automatyczny)****, cieszący się dużą popularnością w poprzednich modelach, pozwala każdemu na kręcenie doskonałych filmów. W kamerze SDT750 zastosowano też nowy system HYBRID O.I.S. (optyczny stabilizator obrazu), który zapewnia klarowny obraz o jakości HD również w ujęciach teleobiektywowych.

* Jako konsumencka kamera z wymiennym konwerterem 3D i obsługą standardu AVCHD (dane z 1 lipca 2010 r.).. ** VIERA XX-XX. *** Odtwarzacz Blu-ray DiscTM XX-XX, nagrywarka Blu-ray DiscTM XX-XX **** Informacje o dostępności poszczególnych funkcji przy podłączonym obiektywie 3D znajdują się w rozdziale „Opis funkcji”. ・ Dostępność modeli zależy od kraju i regionu. Zdjęcia w formacie JPEG można oglądać również na innych modelach wyposażonych w gniazdo SD.

Opis funkcji
Szczegółowy opis funkcji kamery HDC-SDT750 znajduje się tutaj.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...