„Comedy Central Prezentuje” polski stand-up

dodano: 2010-09-23 17:02 | aktualizacja: 2010-09-23 17:25
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: MTV

Comedy Central Prezentuje.jpg „Comedy Central Prezentuje” to nowy polski program w amerykańskim stylu stand-up. W każdym z 6 premierowych odcinków programu, dwóch komików postara się rozbawić do łez publiczność oraz widzów przed telewizorami. Komicy, jak na prawdziwy stand-up przystało, nie będą stronić od kontrowersyjnych treści, ponieważ w prawdziwym stand-upie nie ma świętości, której nie wolno tknąć.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród tematów, które zainspirują uczestników programu „Comedy Central Prezentuje” znajdą się m.in. mniejszości seksualne, polityka, seks oraz substancje odurzające. Niepoprawność polityczna i obyczajowa oraz obsceniczny, a nawet wulgarny język są nierozłącznymi elementami formatu stand-upowego. Jednak nie są to elementy obowiązkowe. W programie „Comedy Central Prezentuje” znajdą się i tacy wykonawcy, którzy zachwycą absurdalnym poczuciem humoru, opartym na banalnych tematach wplecionych w wydarzenia życia codziennego.

Program „Comedy Central Prezentuje” będzie emitowany od 26 września br. w każdą niedzielę o godz. 22:00 w Comedy Central.

W pierwszym odcinku, swoje umiejętności stand-upowe, zaprezentują: Krzysztof Unrug oraz Cezary Jurkiewicz.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...