Program rozrywkowo-plotkarski „SuperVIP” w 4fun.tv

dodano: 2010-09-23 10:44 | aktualizacja: 2010-09-23 15:29
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Muzoteka

4fun.tv W niedzielę, 26 września br. na antenie 4fun.tv rusza nowy program rozrywkowo-plotkarski "SuperVIP". Będzie to godzinny program pokazujący kulisy świata showbiznesu. Prowadzić go będą Marysia Zwierzyńska i Jacek „Travolta” Januszko. Będą oni podglądać artystów, wydarzenia czy sytuacje, komentując wszystko w dość bezpośredni sposób, dzięki czemu widzowie poczują klimat „wielkiego świata”. "SuperVIP" powstaje przy współpracy z portalem Vipnews.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W "SuperVIPie" będzie można zobaczyć relacje z najważniejszych wydarzeń tygodnia. Gospodarze programu zajrzą na plany filmowe, podejrzą artystów oraz sprawdzą, jak toczy się życie gwiazd i gwiazdeczek. W każdym odcinku wiele nowości ze świata showbiznesu, konkursy, a wszystko to okraszone dużą dawką zdjęć, które dostarcza do programu Studio69 i Vip News. Dodatkowo na portalu Vip News będzie można oglądać na bieżąco mini relacje z najważniejszych wydarzeń tygodnia.

W najbliższym odcinku, czyli już 26 września widzowie "SuperVIPa" zobaczą m.in.: relację z festiwalu Electrocity, wywiad z Michałem Pirógiem na temat tańca i filmu Street Dance 3D, a także wizytę kamery 4fun.tv na planie filmowym serialu „Usta Usta” od kuchni.

"SuperVip" w 4fun.tv:
Premiera: w każdą niedzielę o godz. 18:00
Powtórki: poniedziałek godz. 19:00, środa godz. 22:00.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...