Panoramiczne zdjęcia 3D na konsoli PlayStation 3

dodano: 2010-09-21 14:03 | aktualizacja: 2010-09-21 15:51
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Sony

3D sony.jpg Oglądanie panoram 3D przy użyciu konsoli PlayStation 3 i telewizora 3D BRAVIA lub innego telewizora 3D już wkrótce nie będzie niczym niezwykłym. PlayMemories to nowa aplikacja na konsolę PS3, służąca do porządkowania i wyświetlania fotografii panoramicznych 3D wykonanych coraz liczniejszą grupą aparatów Sony zgodnych z technologią 3D.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikację PlayMemories można pobrać za darmo z serwisu PlayStation Store. Zapewnia ona posiadaczom konsoli PS3 zupełnie nowe wrażenia przy wyświetlaniu kolekcji zdjęć 2D i 3D. Do wybierania obrazu oraz jego powiększania i zmniejszania można użyć kontrolera DUALSHOCK 3 lub bezprzewodowego kontrolera SIXAXIS: to łatwe i intuicyjne.

Na rynku jest coraz więcej aparatów cyfrowych Sony z technologią 3D. Dostępny w nich tryb panoramy 3D umożliwia rejestrację trójwymiarowego obrazu o bardzo szerokim kącie: wystarczy nacisnąć spust migawki i przemieszczać aparat w lewo i w prawo. W chwili obecnej tryb panoramy 3D dostępny jest w modelach NEX-5/NEX-3, Cyber-shot WX5 i Cyber-shot TX9, jak również w nowych aparatach z półprzezroczystym lustrem α55 i α33.

Informacje uzupełniające
Wymagane jest oprogramowanie systemowe konsoli PS3 w wersji 3.40 lub późniejszej. Do wyświetlania obrazów 3D potrzebna jest konsola PS3™, telewizor 3D i kabel High Speed HDMI. Panoramy 3D są zapisywane w formacie Multi Picture File Format (MPF). Do fotografowania panoram 3D aparatami NEX-5 i NEX-3 wymagane jest oprogramowanie układowe w wersji 0.2 lub nowszej.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...