Talk-show „Między kuchnią a salonem” w TVN

dodano: 2010-09-16 10:15 | aktualizacja: 2010-09-16 17:35
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Press

tvn W październiku ramówka TVN poszerzy się o nowy program typu talk-show ”Między kuchnią a salonem”, który poprowadzą Dorota Deląg i Olga Kwiecińska. Będzie realizowany na żywo, w studiu z publicznością. Główną atrakcją programu będą spotkania i rozmowy z zaproszonymi gośćmi odbywające się we wnętrzu, będącym połączeniem kuchni i salonu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 4 października br. ”Między kuchnią a salonem” będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 14:55. Z racji pory emisji, podczas programu będzie odbywać się wspólne gotowanie posiłku. Ma to na celu przełamania bariery i jednocześnie być pretekstem do nieformalnej rozmowy. Idea programu koncentruje się jednak na czymś więcej niż tylko umiejętnościach kulinarnych. Przede wszystkim ma on oferować szeroki wachlarz tematów lifestylowych, showbiznesowych oraz poradniczych.


Pomysłodawcą i producentem programu jest Remigiusz Maścianica
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...