LG: niesamowite show w Berlinie

dodano: 2010-09-06 08:26 | aktualizacja: 2010-09-07 14:00
autor: Anita Dąbek | źródło: LG

LG event Berlin LG Electronics (LG) zaprezentował gigantyczną, medialną fasadę 3D w Kulturbrauerei, kulturalnym centrum Berlina, aby zareklamować nadchodzące smartfony LG Optimus One. Fasada stała się źródłem zachwytu dla wielu ludzi przechodzących przez plac. Byli oni otoczeni przez stale zmieniające się grafiki 3D na prawie trzypiętrowym ekranie (23 x 21 m).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zaczynając od odliczania na gigantycznej klepsydrze i pozdrowień od Androida, ogromna prezentacja wzięła widzów LG w ekscytującą przejażdżkę 3D, która obejmowała między innymi wieloryby, łyżwiarzy, wielkie ośmiornice i dżunglę. 5-minutowe show promowało hasło Zoptymalizuj swoje życie!, które będzie towarzyszyć kampanii Optimus Series.

Na koniec pokazu widzowie sami stali się gwiazdami. Wszyscy uczestnicy, którzy zrobili swoje zdjęcia telefonami dostarczonymi przez LG, mogli je podziwiać na fasadzie medialnej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...