Sharp przedstawia swoją nową mikrowieżę Hi-Fi

dodano: 2010-09-03 10:29 | aktualizacja: 2010-09-03 12:18
autor: Karol Czechowicki | źródło: Sharp

sharp XL-HF200 mini.jpg Kto powiedział, że iPod nadaje się tylko do słuchania muzyki w metrze, czy autobusie? Urządzenie iPhone lub iPod można teraz „podłączyć” do nowej mikrowieży XL-HF200PH firmy Sharp i słuchać muzyki w zaciszu własnego domu. Oprócz stacji dokującej mikrowieża Sharp wyposażona jest w odtwarzacz płyt CD i odbiornik radiowy. Gwarantowana jest również zgodność z innymi odtwarzaczami MP3 i pamięciami USB, które można podłączać do znajdującego się w panelu przednim wejścia audio i portu USB.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wykończenie przedniego panelu urządzenia głównego dostępne jest w kolorze czarnym lub metalicznym srebrnym. Ponadczasowy wygląd eleganckiej mikrowieży będzie harmonijnie pasować do każdego nowoczesnego wnętrza.

Nowe audio w rodzinie sprzętu Sharp stanowi optymalne rozszerzenie dla urządzeń iPod. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi płyt CD i wspaniałemu odtwarzaniu dźwięku nowo prezentowana mikrowieża sprawdzi się w każdym domu. Do tego małe rozmiary urządzenia głównego i kolumn, wraz z eleganckim wyglądem – nic dodać nic ująć.Nowy model XL-HF200PH Sharp dzięki całkowitej mocy wyjściowej 100 watów, jak na przedział cenowy, który reprezentuje, jest urządzeniem wyróżniającym się. Starannie dobrane elementy i 2-drożne systemy głośników z wysokiej jakości kopułkowymi głośnikami wysoko-tonowymi zapewniają doskonałe odtwarzanie dźwięku. Wbudowany 2-zakresowy odbiornik radiowy (fale średnie i FM stereo) - wyposażony w funkcje zegara, timera i wyłącznika czasowego - może zapamiętać do 40 różnych stacji radiowych. Mikrowieża jest również wyposażona w wyjście przedwzmacniacza subwoofera, służące do podłączenia opcjonalnego głośnika basowego.

Model XL-HF200PH firmy Sharp jest dostępny w sklepach w obu wariantach kolorystycznych - czarnym (BK) i srebrnym (S).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze multimedialne
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...