Systemy audio LG - trzeci wymiar domowej rozrywki

dodano: 2010-09-02 12:43 | aktualizacja: 2010-09-02 17:50
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: LG

LG Oferowane przez LG systemy audio umożliwiają zarówno oglądanie filmów na dyskach Blu-ray 3D, jak i bezprzewodowe odtwarzanie bibliotek cyfrowych - to dużo więcej niż tylko doskonały dźwięk. Podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie LG zaprezentuje swoje najnowsze domowe systemy audio. Oferują pełną gamę funkcji - od odtwarzania dysków Blu-ray 3D po opcje łączności bezprzewodowej, dzięki czemu zapewniają rozrywkę domową na zupełnie nowym poziomie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zestawy HX995TZ i HX995DF: przygoda z trzecim wymiarem na płytach Blu-ray
System HX995TZ to najwyższej klasy zestaw kina domowego obsługujący standard Blu-ray 3D. Rozwiązanie stworzono z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie zarówno nowoczesny design, jak i zaawansowaną technologię. Model HX995TZ nie tylko umożliwia odtwarzanie dysków Blu-ray 3D, lecz także jest doskonałym uzupełnieniem telewizorów 3D firmy LG - stanowi platformę do odtwarzania filmów trójwymiarowych i zapewnia dźwięk kinowy o wyjątkowej jakości.

HX995TZ zaprojektowano tak, by design pasował do telewizorów, dlatego zestaw jest nie tylko praktyczny, ale także elegancki. Doskonale prezentuje się jako rozwiązanie wolnostojące, jednak pionową jednostkę główną i dwa głośniki przednie można też zamontować na ścianie, by optymalnie rozmieścić je w każdym pomieszczeniu. System HX995TZ jest wyposażony w bezprzewodowy subwoofer, co umożliwia użytkownikom ustawienie wszystkich elementów w dowolnych miejscach.

Moc wyjściowa systemu HX995TZ to 1100 W. Bogaty, mocny dźwięk można dostosować do potrzeb użytkownika, korzystając z siedmiu różnych trybów dostępnych w stworzonej przez LG galerii dźwięków. Zestaw HX995TZ można również bezprzewodowo połączyć z urządzeniami obsługującymi standardy DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System), dzięki czemu uzyskuje się wygodny dostęp do treści cyfrowych przechowywanych na komputerach i innych urządzeniach. Wbudowany interfejs Wi-Fi pozwala na połączenie z Internetem, zestaw HX995TZ może więc w pełni korzystać z treści online za pośrednictwem funkcji NetCast. System oferuje też inne funkcje, takie jak BD Live, która zapewnia użytkownikom dostęp do dodatkowych filmów w trybie online, a także możliwość nagrywania i odtwarzania z urządzeń podłączanych przez port USB oraz 2 wejścia i 1 wyjście HDMI. Wszystko to sprawia, że zestaw HX995TZ stanowi wszechstronny system rozrywki domowej.

Dla klientów, którym zależy na pełnej funkcjonalności odtwarzania dysków Blu-ray 3D, jednak na nieco mniejszą skalę, firma LG przygotowała zestaw HX995DF, który oferuje dźwięk 2,1-kanałowy i moc wyjściową na poziomie 560 W.

Zestaw HLX55W: podnosimy poprzeczkę dla dźwięku Blu-ray 3D
Płaski, elegancki i pięknie zaprojektowany zestaw HLX55W to pierwszy krok LG w świecie rozwiązań Blu-ray 3D typu soundbar. Rozwiązanie HLX55W składa się z jednego czarnego panelu z pionowym odtwarzaczem dysków Blu-ray w centralnej części. To eleganckie urządzenie, nadające się do montażu na ścianie, pozwala na odtwarzanie dysków Blu-ray 3D. Bezprzewodowy subwoofer - który można bez trudu umieścić w dowolnym miejscu pokoju - dodaje dźwiękowi wyrazistości i siły.

Urządzenie HLX55W ma niewielkie rozmiary, zapewnia jednak bogaty dźwięk dzięki wyjściowej mocy 430 W, systemowi 4,1-kanałowego dźwięku przestrzennego i funkcji galerii dźwięków LG. Wbudowany interfejs Wi-Fi i obsługa standardu DLNA oraz funkcja NetCast zapewniają użytkownikom bezprzewodowy dostęp do wielu internetowych opcji rozrywki. Rozwiązanie umożliwia także odtwarzanie multimediów z zewnętrznych dysków twardych. Model HLX55W udostępnia również opcję nagrywania i odtwarzania USB oraz podłączania urządzeń iPod i iPhone (za pośrednictwem dostarczonej podstawki), co pozwala użytkownikom słuchać utworów muzycznych z własnych cyfrowych kolekcji.

HB994PK: znakomity, wielokrotnie nagradzany zestaw kina domowego
Ofertę systemów audio LG prezentowanych podczas targów IFA 2010 dopełnia zestaw HB994PK - pięknie zaprojektowany system kina domowego dla klientów, którym zależy na najlepszej jakości dźwięku. To zdobywca nagrody Innovation Award na tegorocznych targach CES za optymalną wydajność i doskonałe odtwarzanie dźwięku. System HB994PK zapewnia wyjątkową jakość audio, a głośniki ze stożkiem z włókna aramidowego i zatyczkami fazowymi gwarantują, że dźwięk jest czysty, nasycony szczegółami i z minimalną ilością zakłóceń. Co więcej, system HB994PK pozwala jednocześnie pozbyć się z pokoju wszystkich przewodów.

Zestaw HB994PK jest wyposażony w bezprzewodowy system zapewniający pełen dźwięk przestrzenny, a jego konstrukcja cechuje się wyjątkową elegancją. Pionowa, przejrzysta szczelina w smukłej jednostce głównej sprawia, że urządzenie HB994PK dosłownie rozjaśnia pomieszczenie sugestywnym, nastrojowym światłem. Doskonały wygląd zestawu uzupełniają znakomite opcje łączności bezprzewodowej, takie jak wbudowany interfejs Wi-Fi, obsługa protokołu DLNA i funkcja NetCast, możliwość odtwarzania z USB oraz 1 wejście i 1 wyjście HDMI.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...