LG LEX8 - telewizor 3D wyposażony w nanotechnologię

dodano: 2010-08-30 10:33 | aktualizacja: 2010-08-30 16:57
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: LG

LG tv Podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, firma LG Electronics przedstawi telewizor najnowszej generacji - LEX8, wyposażony w technologię NANO Lighting. Sprawia ona, że wyświetlany obraz będzie do tej pory najjaśniejszy, najczystszy i najpłynniejszy. Z kolei wykorzystana w nim funkcja Micro Pixel Control to gwarancja jeszcze większego zakresu kolorów - od najgłębszych czerni do najbardziej naturalnych barw.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
LEX8 został wyposażony w technologię LG TruMotion 400 Hz, oferującą super-szybkie tempo przetwarzania ruchomych obrazów. Zdjęcia są bardziej gładkie, ostre i realistyczne. Dzięki nanotechnologii i panelowi Full LED, LEX8 posiada 0,88 cm grubości oraz 1,25 cm krawędzie (Infinia Design). Wszystko to sprawia, że niewątpliwie jest to najcieńszy i i najwęższy FULL LED TV na świecie.

Ponadto LG LEX8 zapewnia najlepsze obrazy 3D. Poprzez równomierny rozkład światła z podświetlenia paneli LED, LEX8 oświetla ekran bardziej skutecznie, a zdjęcia 3D są bezprecedensowo klarowne i jasne.

LEX8 oferuje również wiele licznych funkcji i cech tj. NetCast, która otwiera drzwi do świata treści online, w tym albumów zdjęć i połączeń wideo. Dodatkowo LEX8 łatwo można połączyć z dowolnym urządzeniem dzięki DLNA, a sterowanie Magic Motion Remote Control pozwala widzom zmieniać ustawienia i grać w gry, w jeszcze łatwiejszy sposób.

Użycie technologii NANO Lighting, sprawiło, że firma LG podniosła bardzo wysoko poprzeczkę w branży telewizorów 2D i 3D (NANO FULL LED TV). Oglądane zdjęcia są uderzająco realistyczne, widzowie mogą teraz zobaczyć FULL LED w całkiem nowym świetle.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...