Netbooki oparte na procesorze Intel Atom N550

dodano: 2010-08-25 12:25 | aktualizacja: 2010-08-25 16:02
autor: Karol Czechowicki | źródło: Intel

Intel W sklepach dostępny jest tuzin nowych modeli netbooków opartych na nowym, mobilnym, dwurdzeniowym procesorze Intel Atom. Netbooki - oferowane od dziś przez takich producentów, jak Acer, ASUS, Fujitsu, Lenovo, LG, Samsung, MSI i Toshiba. Zapewniają one nowy poziom wsparcia dla gier, a także obsługę technologii Adobe Flash, która umożliwia dostęp do szeregu witryn internetowych, takich jak systemy rezerwacji hoteli oraz serwisy multimedialne, na przykład YouTube i Hulu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom N550 konsumenci zyskują mobilny dostęp do internetu i krótszy czas reakcji systemu przy zachowaniu tych samych, kompaktowych wymiarów, wsparcie dla pamięci DDR3 oraz czas pracy na zasilaniu bateryjnym zbliżony do tego, który oferuje jednordzeniowy procesor Intel Atom N450.

 - W swojej krótkiej historii kategoria netbooków odnotowała imponujący wzrost - powiedział Erik Reid, dyrektor ds. marketingu platform mobilnych w Intel Corporation. - Od premiery tej kategorii produktów w 2008 roku dostarczyliśmy około 70 mln układów Intel Atom do netbooków, co jasno pokazuje, że urządzenia te cieszą się dużym popytem na całym świecie.

Nowe netbooki z dwurdzeniowymi układami Intel Atom są już w sprzedaży w zróżnicowanych cenach.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...