SC-PM02 - minimalistyczny zestaw micro dla oszczędnych

dodano: 2010-08-12 15:18 | aktualizacja: 2010-08-12 15:22
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

Panasonic SC-PM02 Panasonic wzbogacił swoją ofertę o klasyczny, kompaktowy zestaw micro SC-PM02, który wyłącza się automatycznie po 30 minutach od zatrzymania muzyki, co powoduje zmniejszenie zużycia energii nawet o 63%. Zestaw micro Panasonic SC-PM02, to propozycja dla fanów muzyki, którzy cenią sobie wysokiej jakości, naturalny dźwięk oraz możliwość odtwarzania go z różnych źródeł.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odtwarzacz został wyposażony w wejście USB, dzięki któremu użytkownik z łatwością przegra swoje ulubione utwory z płyt CD na odtwarzacz mp3. Panasonic SC-PM02 umożliwia również odtwarzanie plików mp3 zapisanych na płycie CD-R/RW. Funkcjonalność urządzenia została wzbogacona również o Music Port, który pozwala cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z przenośnego odtwarzacza audio. Wbudowany radioodbiornik FM/AM zapewni wysokiej klasy, czysty przekaz sygnału radiowego.

Dzięki funkcji Auto Off można zasypiać przy dźwiękach ulubionej muzyki bez obaw o duże zużycie prądu, gdyż odtwarzacz wyłączy się sam, jak tylko muzyka przestanie grać. Automatyczne wyłączanie odbiornika po 30 minutach od zatrzymania muzyki spowoduje, zmniejszenie zużycia energii nawet o 63% (ok. 0,3W) w trybie czuwania, w porównaniu z ubiegłorocznym modelem SC-PM5 wówczas, gdy zasilanie jest włączone.Zestaw przeznaczony jest dla osób ceniących sobie czysty, naturalny dźwięk, a jednocześnie lubiących klasyczne wzornictwo. Panasonic SC-PM02 idealnie wpasuje się w niewielkie pomieszczenie i urozmaici wieczorny odpoczynek. Za jakość dźwięku w zestawie micro Panasonic SC-PM02 odpowiadają pełnozakresowe głośniki o mocy wyjściowej 10 W.

Panasonic SC-PM02 jest dostępny w Polsce w cenie sugerowanej brutto 429 PLN brutto.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze multimedialne
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...