Panasonic: systemy kina domowego typu soundbar

dodano: 2010-08-11 17:38 | aktualizacja: 2010-08-11 17:43
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

Panasonic Soundbar Panasonic wprowadził do sprzedaży pierwsze systemy kina domowego typu soundbar. Wyrafinowana stylistycznie obudowa modeli SC-HTB10 i SC-HTB500 mieści w sobie zaawansowane technologicznie głośniki, które sprawiają, że brzmienie jest mocne i czyste. Dzięki funkcji Clear Mode Dialogue użytkownik będzie miał wrażenie, że dźwięk wychodzi z samego środka ekranu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kino domowe Panasonic SC-HTB10 ma formę dużego, podłużnego głośnika z zintegrowanym wzmacniaczem oraz subwooferem, który zapewnia głębokie, klarowne niskie tony. Natomiast SC-HTB500 to system z oddzielnym, bezprzewodowym subwooferem oferującym potężne basy. Kina domowe serii SC-HTB umieszcza się z reguły pod telewizorem by zapewnić wysoką jakość dźwięku. Oba zestawy są prostą w instalacji, stylową alternatywą dla wbudowanych zestawów głośnikowych w telewizorach. Ze względu na swoje wzornictwo idealnie nadają się do powieszenia na ścianie. Bezprzewodowy subwoofer modelu SC-HTB500 można ustawić w dowolnym miejscu, aby uzyskać optymalne nagłośnienie pomieszczenia.

Głośniki zastosowane w serii HTB sprawiają, że dialogi są wyraźniejsze, klarowniejsze i bardziej zrozumiałe. Jest to zasługą funkcji Clear Mode Dialogue, która wywołuje wrażenie, jakby dźwięk dochodził ze środka telewizyjnego ekranu. Precyzyjniejsze dopasowanie obrazu do dźwięku oznacza czystsze brzmienie dialogów w filmach i muzyki w wideoklipach.

Pomimo smukłej, kompaktowej obudowy seria HTB gwarantuje bogate wrażenia odsłuchowe dzięki zaawansowanym membranom z bambusa. Dwa głośniki ustawione tyłem do siebie ograniczają niepożądane wibracje, a w przypadku modelu SC-HTB10 zintegrowany subwoofer zapewnia głęboki, basowy dźwięk przy minimalnym poziomie szumów.

Podłączanie i instalowanie systemu kina domowego jest niezwykle łatwe dzięki obsłudze zwrotnego kanału audio (Audio Return Channel, ARC). Wystarczy ustawić system przed telewizorem i podłączyć go za pomocą jednego kabla HDMI.

Seria HTB zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, a zatem stanowi idealną alternatywę dla systemu głośnikowego wbudowanego w telewizor.

Ceny i dostępność nowych modeli kina domowego Panasonic typu soundbar w Polsce:
  • SC-HTB10 – cena: 999 PLN brutto, dostępne od połowy sierpnia
  • SC-HTB500 – cena 1449 PLN brutto, dostępne we wrześniu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kino domowe
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...