Hama 4w1 - zestaw do czyszczenia kina domowego

dodano: 2010-08-09 10:47 | aktualizacja: 2010-08-09 14:46
autor: Karol Czechowicki | źródło: Hama

hama_logo.jpg Na polskim rynku pojawił się profesjonalny zestaw czyszczący Hama "4w1", który spełnia cztery różne funkcje, dzięki czemu możliwe jest usuwanie kurzu oraz brudu z ekranów LCD i plazmowych, obudów, głośników czy kratek ochronnych. Poszczególne elementy zestawu znajdują się w jednej, zwartej obudowie. W ten sposób nie zawieruszą się w czasie sprzątania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Naukowcy twierdzą, że klawiatury komputerowe są bardziej brudne niż deski klozetowe. W przypadku zestawów kina domowego tak źle zapewne nie jest. Jeśli jednak nie będziemy regularnie usuwać kurzu z ekranu telewizora, obraz stanie się mniej wyraźny i będzie szybciej męczył wzrok - mówi Maciej Kramer, Kierownik Działu Marketingu Hama Polska.

Kurz na ekranie telewizora jest widoczny przede wszystkim wtedy, gdy obraz jest wyłączony. Usunięcie niechcianego pyłu umożliwia wówczas pędzelek z zestawu Hama. Jeśli jednak na ekranie pojawiły się tłuste zabrudzenia (np. odciski dziecięcych palców), należy sięgnąć po żel czyszczący (30 ml) przeznaczony do delikatnych powierzchni ekranów LCD i plazmowych. Żel zetrzemy jedną z dwóch znajdujących się w zestawie ściereczek z mikrofazy (80 proc. poliestru, 20 proc. poliamidu). Jedna ściereczka może służyć do zmycia brudu z ekranu, a druga do wytarcia go do sucha tak, żeby nie pozostawić żadnych smug.

Pędzelek i ściereczki sprawdzą się także przy usuwaniu kurzu z obudowy kina domowego, głośników czy kratek wentylacyjnych, które - ze względu na swoją funkcję - są szczególnie podatne na "latające nieczystości". Wszystkie elementy z zestawu Hama mają działanie antystatyczne. Dzięki temu przez pewien czas po sprzątaniu kurz nie będzie "czepiał" się naszego sprzętu audio-wideo.

Sugerowana cena detaliczna zestawu czyszczącego Hama "4w1" wynosi 59,90 zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kino domowe
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...