Extender dla 3DTV od Gefen

dodano: 2010-07-27 15:44 | aktualizacja: 2010-07-29 17:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: Gefen

Gefen Dostawca rozwiązań komunikacyjnych Gefen poinformował o rozpoczęciu sprzedaży najnowszego rozwiązania montowanych na ścianie urządzeń z linii Gefen ToolBox. Gefen ToolBox Extender dla HDMI 3DTV używa innowacyjnej technologii HDBaseT od Valens Semiconductor. Małe jednostki nadawcza i odbiorcza pozwalają na połączenie wszelkich źródeł HD do wyświetlacza HDTV przy użyciu jednego, standardowego kabla CAT-5, dostarczając Full HD 1080p z 3DTV, wielokanałowy dźwięk i pilot na podczerwień do 100 m.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Extender oferuje kanał zwrotny w podczerwieni, dzięki czemu klienci mogą łatwo kontrolować swoje źródło/a przez pilot skierowany na wyświetlacz. Extender dla HDMI 3DTV jest w pełni kompatybilny z HDCP. Gefen ToolBox Extender dla HDMI 3DTV jest w dwóch niestandardowych wykończeniach - błyszczącym kremowym lub matowym czarnym.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...