Napęd Blu-ray Plextor PX-B120U

dodano: 2010-07-23 13:49 | aktualizacja: 2010-07-23 13:58
autor: Anita Dąbek | źródło: Plextor

Plextor napęd Blu-ray Plextor, producent wysokowydajnych rozwiązań z branży cyfrowych multimediów, ogłasza wprowadzenie nowego zewnętrznego napędu BD-ROM o oznaczeniu PX-B120U. Model PX-B120U zaprezentowano po raz pierwszy w czerwcu, na targach Computex w Tajpej (Tajwan), a obecnie jest on już dostępny w sprzedaży w Europie. Technologię Blu-ray wybiera dziś coraz więcej klientów, Plextor dostarcza uniwersalne rozwiązanie tym, którzy poszukują przenośnego urządzenia do odtwarzania BD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PX-B120U to zasilany przez port USB zewnętrzny czytnik płyt Blu-ray. Dzięki niemu użytkownicy mogą oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości na każdym komputerze lub notebooku, który obsługuje Blu-ray. Dołączone do urządzenia oprogramowanie Cyberlink Power DVD umożliwia odtwarzanie filmów Blu-ray i DVD w wysokiej rozdzielczości. Możliwe jest nie tylko oglądanie produkcji 3D na Blu-ray, ale też skalowanie standardowych filmów do jakości zbliżonej do HD i 3D.

Wystarczy podłączyć napęd za pomocą kabla USB. Mechanizm odtwarzania z szybkością 4x zapewnia płynny odczyt nośników Blu-ray oraz wszechstronną obsługę formatów DVD+ /- R, DVD +/-RW, DVD +/- R DL, DVD-RAM oraz CD-R. Szybkość odczytu formatów DVD to 8x, a CD – 24x.Dzięki przenośnej konstrukcji zasilanej przez USB, PX-B120U można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Nie potrzeba dodatkowego zasilacza ani żadnych innych kabli. Płytę ładuje się od góry, dzięki czemu obsługa jest prosta. Atrakcyjny, wyjątkowy wzór w kształcie fal na obudowie wykończono gładką, połyskliwą teksturą.

Po podłączeniu PX-B120U do odtwarzacza PlexMedia firmy Plextor (wkrótce w sprzedaży), napęd może też służyć jako przystawka do odtwarzania płyt Blu-ray. Możesz używać napędu w domu albo zabrać go ze sobą – to prawdziwie wszechstronne urządzenie.

Napęd PX-B120U jest objęty szybkim serwisem gwarancyjnym Plextor, co oznacza 2 lata gwarancji naprawy u klienta w UE, Norwegii i Szwajcarii (1 rok gwarancji naprawy w serwisie w innych krajach).
Ten zewnętrzny napęd Plextor BD-ROM będzie dostępny w Europie od lipca w cenie orientacyjnej 109 euro (ok. 443 zł).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...