Kino domowe Philips Immersive Sound z głośnikami 360Sound

dodano: 2010-07-20 17:20 | aktualizacja: 2010-07-28 15:44
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Philips

Philips Logo Oprócz wspaniałych efektów wizualnych, nowe kino domowe Philips Immersive Sound pozwala cieszyć się również wszechogarniającym dźwiękiem. W kolumnach głośnikowych Philips 360Sound zastosowano najnowsze technologie tak, aby wypełnić dźwiękiem całe pomieszczenie. Każda kolumna satelitarna z flagowego zestawu jest wyposażona w trzy głośniki: jeden skierowany do przodu oraz dwa skierowane na boki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Taka „trójbiegunowa” konfiguracja sprawia, że dźwięki docierają do słuchacza pod różnymi kątami, niezależnie od miejsca, w którym siedzi. Philips zwrócił uwagę również na wzornictwo. Eleganckie głośniki idealnie pasują do stylistyki telewizorów z serii Philips 9000. Jeśli zestaw HTS9520 jest podłączony do telewizora Philips, wszystkie urządzenia można obsługiwać jednym pilotem zdalnego sterowania.

Zestaw kina domowego Philips Immersive Sound z głośnikami 360Sound odtwarza m.in. płyty Blu-Ray i DVD, pliki muzyczne i wideo z urządzeń przenośnych, takich jak odtwarzacz MP3. Po podłączeniu modułu Wi-Fi USB można uzyskać bezprzewodowy dostęp do nieograniczonych źródeł internetowej rozrywki, a także korzystać z usługi Net TV współpracującej z różnorodnymi serwisami internetowymi.

Zestaw HTS9520 z głośnikami 360Sound jest bardzo łatwy w instalacji. Elektroniczna instrukcja obsługi pozwala na niezwykle szybkie zapoznanie się z szerokim spektrum jego możliwości. Ponadto, jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ pobiera małą ilość mocy w trybie gotowości – poniżej 0,3 W. Do jego produkcji zastosowane barwniki roślinne, a wypełnienie opakowania jest wykonane w 100% z masy makulaturowej.

Autentyczny kinowy dźwięk oraz towarzyszące mu emocje przeżywane w domowym zaciszu, sprawiają, że system kina domowego Philips Immersive Sound z głośnikami 360Sound jest źródłem fascynującej rozrywki.


Zestaw kina domowego Philips Immersive Sound z głośnikami 360Sound
  • Wspaniałe wrażenia dźwiękowe. Głośniki 360Sound wypełniają pomieszczenie dźwiękiem. Odtwarzanie nagrań w formatach DTS-HD oraz Dolby TrueHD zapewnia najwyższą jakość dźwięku przestrzennego.
  • Wzornictwo wzbogacające wystrój pomieszczenia. Wyrafinowane wzornictwo kompaktowych głośników z aluminiowym wykończeniem wzbogaca wystrój domu.
  • Możliwość podłączania dodatkowych urządzeń. Łącze DLNA umożliwiające odtwarzanie muzyki oraz filmów z komputera PC. Usługa Net TV umożliwiająca dostęp do popularnych serwisów internetowych na ekranie telewizora.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kino domowe
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...