Usłysz więcej dzięki nowym telefonom Panasonic DECT

dodano: 2010-07-12 13:51 | aktualizacja: 2010-07-12 14:32
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

panasonic logo Panasonic poszerza swoją ofertę telefonów stacjonarnych o nowy, bezprzewodowy model KX-TG7511PD. Identyfikacja rozmów przychodzących, duży podświetlany ekran LCD i system poprawy jakości głosu Clear Sound umożliwiają wygodną komunikację, czyniąc z telefonów DECT idealne urządzenie dla wymagających użytkowników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy telefon DECT firmy Panasonic - KX-TG7511PD to funkcjonalne, ekologiczne i ergonomiczne urządzenie, które podnosi standard komunikacji. Bezprzewodowy aparat został wyposażony w jasny 2,1-calowy ekran LCD z podświetleniem. Dzięki dużemu kontrastowi użytkownik łatwiej odczyta informację z wyświetlacza telefonu, co poprawia komfort jego użytkowania. Podobnie jak podświetlana klawiatura słuchawki, ułatwi wybieranie numeru w słabiej oświetlonym pomieszczeniu. Zaletą nowych telefonów jest również intuicyjne menu, które w łatwy sposób pomoże odnaleźć szukany numer lub nazwę.

Dodatkowym ułatwieniem przy obsłudze nowego telefonu jest funkcja przejścia na tryb głośnomówiący. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby nie odrywając się od swojej pracy swobodnie rozmawiać. Jest to idealne rozwiązanie dla osób wykonujących wiele czynności jednocześnie, bądź dla tych, którzy lubią długie rozmowy leżąc na kanapie z rękoma założonymi za głowę. Zaletą w takiej sytuacji jest również funkcja Clear Sound, która poprawia jakość przekazu i pozwala na krystalicznie czystą transmisję bez żadnych zakłóceń.

Niespodziewany telefon lub natrętny znajomy, nie jest już w stanie nikogo zaskoczyć dzięki funkcji identyfikacji abonenta przychodzącego, tym samym pozwoli na szybką decyzję o rozmowie, bądź jej odrzucenie. Możliwe jest również zablokowanie niechcianych połączeń lub przełączenie telefonu w tzw. tryb nocny, czyli zaprogramowanie słuchawki tak, alby w określonych godzinach nie dzwoniła. Dzięki książce teleadresowej, która pomieści 200 numerów, komfortowe stanie się również wyszukanie połączeń wychodzących, które można znaleźć według nazwy.

System telefoniczny można rozbudować o 5 dodatkowych słuchawek, dzięki czemu w dużych domach lub małych biurach, istnieje możliwość umieszczenia aparatu w różnych pomieszczeniach, co pozwoli na swobodną komunikację.

Telefon zaprojektowano z myślą o jak największej wygodzie użytkowania. Słuchawka ma ergonomiczny kształt, dzięki któremu idealnie leży w dłoni. Została wykończona eleganckim plastikiem, a z tyłu umieszczono element antypoślizgowy, który sprawia, że nie wysunie się ona z dłoni. Jest to pomocne zwłaszcza wtedy, gdy chcąc coś zapisać, podtrzymujemy słuchawkę ramieniem. Bez obaw możemy kontynuować rozmowę i wykonywać w tym samym czasie inną czynność. Tryb Eco sprawia, że pobór prądu jest znacznie mniejszy niż przy tradycyjnych telefonach stacjonarnych. Model ten automatycznie zmniejsza moc nadawczą z słuchawki do stacji bazowej. Oznacza to oszczędność pieniędzy i ochronę środowiska naturalnego zgodnie z wizją Panasonic „Eco Ideas”. Podwyższony standard sprzętu pozwoli cieszyć się nie tylko jego funkcjonalnością, ale również nowoczesnym wyglądem.

Telefon Panasonic KX-TG7511PD dostępny jest na rynku polskim od lipca w dwóch kolorach, eleganckim czarnym i standardowym srebrnym w sugerowanej cenie brutto 229 PLN.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...