Wyczynowi gracze o ledowym monitorze BenQ V2220H

dodano: 2010-07-06 10:46 | aktualizacja: 2010-07-06 12:57
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: BenQ

benq v2220h.jpg Z możliwościami ekstremalnie smukłego 22 - calowego, ledowego monitora BenQ V2220H w trzytygodniowej walce rozpoznawał się – Mateusz „ham” Rosłon – zawodnik sekcji Counter Strike zespołu BenQ DELTAeSPORTS.COM. Nie miałem wcześniej okazji grać na monitorach typu LED, jednak muszę przyznać, że od pierwszej chwili, kiedy na biurku postawiłem BenQ V2220, to wpadł mi w oko, i to wcale nie tylko dla tego, że jest taki zgrabny i smukły … - mówi MateuszProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największe wrażenie zrobiła na mnie funkcja GAME. Jej włączenie pozwala na natychmiastowe, idealne widzenie szczegółów w ciemnych miejscach planszy – w innych monitorach trzeba wszystko konfigurować specjalnymi programami do rozjaśniania ekranu. - dodaje zawodnik BenQ DELTAeSPORTS.COM.

Jeśli poświęci się trochę czasu na poznanie i skonfigurowanie do gier, to BenQ V2220H jest idealnym narzędziem nawet dla wymagających graczy. Postacie i tekstury są bardzo dobrze widoczne i nie rozmazują się w ruchu. Szczegóły i postacie w ciemnych miejscach planszy są doskonale widoczne. Niestety, granaty także mocniej oślepiają - flesze trzymają bardzo mocno i oślepiają nawet, jeżeli stoi się do nich plecami. Można sobie jednak z tym poradzić ręcznie konfigurując parametry wyświetlania monitora, zamiast korzystać z funkcji GAME. …

Monitor posiada funkcję zmiany proporcji wyświetlanego obrazu – starsze gry doskonale się prezentują w obrazie 4:3. Panorama full HD idealnie sprawdza się za to podczas oglądania filmów – dzięki złączu HDMI podłączanie np. odtwarzacza blu-ray to moment.

Ekran ma zaledwie 15 mm grubości, całość jest bardzo smukła i zgrabna … zajmuje mało miejsca na biurku.

Plusy
  • wygląd i wymiary,
  • doskonała jakość tekstur i postaci w grach,
  • rewelacyjnie sprawdza się do oglądania filmów.
Minusy
  • trzeba ściemniać ekran by granaty nie oślepiały.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...