Wyrafinowane stylistycznie plazmy Panasonic V20

dodano: 2010-06-28 15:04 | aktualizacja: 2010-06-28 16:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: Panasonic

panasonic logo Panasonic wprowadził do sprzedaży w Polsce dwa modele telewizorów plazmowych serii V20. Ich wyrafinowane wzornictwo zadowoli najbardziej wyrafinowanych użytkowników, a najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne dostarczą obrazy satysfakcjonujące każdego kinomana. Telewizory TX-P50V20 oraz TX- P42V20 posiadają ponadto szereg funkcji, które zapewnią najwyższy komfort użytkowania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rama telewizora została wykonana z materiału w kolorze tytanu. Zaprojektowano ją tak, aby idealnie komponowała się z doskonałą jakością obrazu dostarczanego przez innowacyjny panel NeoPDP oraz poprzez swoje wzornictwo wzbogacała wnętrza.

Telewizory serii V20, które dostępne są w rozmiarach 42 i 50 cali są w tej chwili najbardziej zaawansowanymi technologicznie modelami z rodziny dwuwymiarowych ekranów plazmowych Viera. Zastosowane w nich rozwiązania pozwalają cieszyć się najwyższą jakością obrazu oraz komfortem obsługi.

Modele TX-P50V20 oraz TX-P42V20 dzięki możliwościom panelu NeoPDP oraz systemom projekcji obrazu, dostarczają niemal kinowej jakości emitowanych materiałów filmowych. Sama konstrukcja panelu poddana została zmianom, które opierają się na zastosowaniu nowego filtra gazu, luminoforu oraz unowocześnionej struktury komórek. Dla użytkowników oznacza to poprawę jakości obrazu oraz zmniejszone zapotrzebowanie na prąd. Dzięki współpracy najnowszego procesora obrazu V-real PRO 5 oraz systemu 600Hz Sub-field Drive każdy z wyświetlanych w przeciągu sekundy pięćdziesięciu obrazów filmu dzielony jest na 12 subpól. Pozwala to na wyświetlanie przez panele NeoPDP ekranów serii V20 w przeciągu sekundy realnie 600 obrazów. Dodatkowo, za sprawą funkcji Intelligent Frame Creation Pro, wykrywany i optymalizowany jest ruch, co pozwala na oglądanie szybko poruszających się obrazów bez opóźnień i utraty jakości.

Telewizory plazmowe Panasonic od zawsze charakteryzowały się doskonałą głębią czerni oraz wysokim kontrastem dynamicznym. Nowe telewizory serii V20 cechują się doskonałym współczynnikiem kontrastu na poziomie 5.000.000:1. Za sprawą nowych filtrów High Contrast Filter oraz High Contrast Filter Pro wyeliminowano refleksy świetlne nawet w jasnych pomieszczeniach, przy jednoczesnym zachowaniu czystości kolorów i ostrości krawędzi. Najwyższą głębię czerni Infinite Black, zapewniają opisane filtry dzięki minimalizacji świecenia resztkowego oraz efektu poświaty w komórkach. Telewizory serii V20 zostały ponadto wyposażone w trzy, 10-watowe głośniki w systemie 2.1, które we współpracy z systemem V-Audio Pro Surround, zapewniają tonację systemu dookólnego za pośrednictwem trzech zintegrowanych głośników.Najlepszą rekomendacją dla wielbicieli kina jest przyznanie ekranom plazmowym serii V20 certyfikacji THX, która została opracowana w latach 80-ych pod egidą firmy Lecasfilm i jest ona zapewnieniem najwyższej jakości obrazu i dźwięku odbiornika. Tym samym seria telewizorów plazmowych V20 gwarantuje wrażenia audio-wizualne identyczne z tymi, które chciał przekazać reżyser.

Telewizory TX-P50V20 oraz TX-P42V20 poza najwyższą jakością obrazu dostarczają również szeregu rozwiązań, które usprawnią użytkowanie. Modele serii V20 wyposażono w slot kart SD oraz dwa wejścia USB. Dzięki temu umożliwiają one oglądanie filmów w formacie DivX i DivX HD, zmagazynowanych na pamięciach przenośnych. Dodatkowo, złącza USB umożliwiają podłączenie zewnętrznego dysku twardego o pojemności między 160 GB a 1 TB, na który mogą być nagrywane nadawane cyfrowo programy w celu późniejszego ich odtworzenia.

Seria telewizorów plazmowych V20 umożliwia również szerokie możliwości łączności bezprzewodowej. Funkcja WiFi Ready przy zastosowaniu odpowiedniego adaptera Panasonic umożliwia połączenie z sieciami bezprzewodowymi oraz korzystanie z funkcji sieciowych. Z kolei łączność DLNA umożliwia współpracę z domowym komputerem, co pozwala na odtwarzanie dowolnych treści multimedialnych, które zgromadzone są na twardym dysku komputera.

Nowe modele telewizorów plazmowych serii V20 posiadają szereg rozwiązań, które sprawiają, że staną się one domowym centrum rozrywki. Poza opisanymi możliwościami łączności, nowe modele umożliwiają m.in. korzystanie z funkcji Viera Cast, która pozwala na korzystanie z wybranych serwisów internetowych (YouTube, Eurosport, Picasa czy serwisy pogodowe) bezpośrednio z poziomu telewizora. W ramach tej funkcji użytkownicy, po podłączeniu kamery, mogą również korzystać z komunikatora Skype.

Telewizory plazmowe TX-P50V20 oraz TX-P42V20 są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego domu, którego mieszkańcy poza zaawansowaniem technologicznym poszukują również wyrafinowanego wzornictwa.

Nowe modele telewizorów plazmowych Panasonic V20 będą dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:

TX-P42V20: 6,099 zł
TX-P50V20: 7,999 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plazma
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...