Philips: mikrowieża z głośnikami SoundSphere

dodano: 2010-05-31 10:10 | aktualizacja: 2010-07-28 15:46
autor: Anita Dąbek | źródło: Philips

philips streamium zdjęcie mini.jpeg Philips wprowadza na Polski rynek nową mikrowieżę Hi-Fi MCi900 z głośnikami SoundSphere. Kolumny Philips SoundSphere są wyposażone w głośniki wysokotonowe i niskotonowe, a także w starannie zaprojektowaną zwrotnicę, gwarantującą naturalne brzmienie dźwięków. Głośnik wysokotonowy umieszczony na zewnątrz kolumny, zapewnia przestrzenny efekt dźwiękowy o brzmieniu zbliżonym do muzyki uzyskiwanej w studiu nagraniowym lub podczas koncertów na żywo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Innowacyjna budowa kolumn głośnikowych SoundSphere zapewnia realistyczne wrażenia i wypełnia przestrzeń czystym dźwiękiem. Wykonany z litego aluminium sprzęt zapewnia optymalne rozchodzenie się fal dźwiękowych wewnątrz kolumny głośnikowej. Kolumny łączą nowoczesną budowę z funkcjonalnością tłumiąc wszystkie drgania.

Mikrowieża Hi-Fi z głośnikami SoundSphere wyposażona jest w duży kolorowy wyświetlacz ułatwiający poruszanie się po listach odtwarzania i plikach muzycznych. Model z technologią Streamium umożliwia odtwarzanie muzyki z dysku twardego USB. Wbudowany dysk 160 GB pozwala na przechowywanie całej kolekcji nagrań. Ponadto, urządzenie zapewnia bezprzewodowy dostęp do tysięcy utworów emitowanych przez stacje internetowe, a także do muzyki przesyłanej strumieniowo z komputera Mac lub PC. Sprzęt został wyposażony we wszystkie elementy zapewniające najwyższą jakość dźwiękowych doznań.

Mikrowieża Hi-Fi Philips Streamium z głośnikami SoundSphere (MCi900) – najważniejsze cechy:
  • Kolumny głośnikowe SoundSphere
  • Odtwarzacz CD/DVD, bezpośrednie odtwarzanie z urządzeń USB
  • Moc 100 W
  • Aluminiowa obudowa (kolor tytanowy)
  • Model z dyskiem twardym 160 GB, funkcją radia internetowego oraz przystosowany do strumieniowego przesyłania muzyki z komputera PC/Mac.
Produkt dostępny w sprzedaży od czerwca br. w rekomendowanej cenie detalicznej 3999 zł w sklepach internetowych sieci EURO.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze multimedialne
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...