Philips: serie 7000, 8000 i 9000 z funkcją Net TV

dodano: 2010-05-18 15:35 | aktualizacja: 2010-05-18 15:50
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Philips

philips 40PFL9705H.jpg Firma Philips wyposażyła telewizory LED z serii 7000, 8000 i 9000 w funkcję Net TV, pozwalającą na korzystanie z usług wideo na życzenie (VoD) i Catch Up TV. Dzięki Philips Net TV użytkownicy mogą oglądać różnorodne filmy i seriale telewizyjne udostępniane przez lokalnych partnerów oferujących usługi wideo na życzenie, a także usługi Catch Up TV pozwalające na oglądanie powtórzeń ulubionych audycji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wideo na życzenie (VoD)

Serwis Philips Net TV, zostanie uruchomiony w kwietniu 2010 r. Pozwoli na korzystanie z usług wideo na życzenie (VoD) oferowanych przez lokalnych partnerów Videoland (Holandia, Belgia), Video Futur (Francja, Belgia) oraz Film2Home (Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia), dzięki którym na ekranie telewizora Philips będzie można oglądać najlepsze filmy międzynarodowe i krajowe.

Serwis Net TV oraz jego partnerzy umożliwią dostęp do treści wideo o standardowej (SD) oraz wysokiej (HD) rozdzielczości za pośrednictwem standardowego łącza internetowego, to znaczy bez dodatkowego tunera, czy ponoszenia dodatkowych opłat. Łatwe w użyciu menu umożliwi szybkie wyszukiwanie dostępnych nagrań oraz wyświetlanie ich na ekranie telewizora Philips. Opłaty za usługi wideo na życzenie można uiszczać kartą pre-paid, kartą kredytową lub za pośrednictwem systemu PayPal – partnera serwisu Philips Net TV.Usługi Catch Up TV

Serwis Philips Net TV obejmuje też usługi Catch Up TV współpracując z czołowymi nadawcami Europy, takimi jak RTL i RTL Gemist w Holandii, ARD i ZDF w Niemczech oraz ARTE we Francji. Dzięki partnerom serwisu Net TV, użytkownicy mogą oglądać na ekranie telewizora Philips powtórki ulubionych audycji telewizyjnych nie mając dostępu do komputera PC.

Podczas wyświetlania treści z Internetu nie trzeba martwić się o jakość obrazu. Dzięki funkcji Super Resolution, w którą wyposażono telewizory Philips LED Pro z serii 9000, uzyskuje się najwyższą możliwą jakość obrazu niezależnie od źródła. Funkcja Super Resolution minimalizuje cyfrowe oraz analogowe zniekształcenia ze źródeł o niskiej jakości, takich jak Internet, a także poprawia ostrość obrazu ze źródeł o dobrej jakości. Telewizor Philips gwarantuje satysfakcję z oglądania wszystkich nagrań i audycji.

Dodatkowe interfejsy oraz moduły Plug and Play

Telewizory z serii 9000 są wyposażone we wbudowany interfejs Wi-Fi, natomiast modele z serii 7000 oraz 8000 mogą uzyskać dostęp do usługi NET TV przy użyciu modułu Wi-Fi USB, który podłącza się do portu USB znajdującego się z tyłu telewizora. W obu przypadkach dostępne jest szybkie łącze w standardzie IEEE802.11n oraz szyfrowanie WPA2 gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności.  Wszystkie modele  z usługą NET TV są wyposażone w przewodową kartę sieciową Ethernet.

Model 40PFL9705H – 7899 zł, w sprzedaży już od lipca 2010 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...