Nowe kino domowe LG Pegasus - HB965TZ

dodano: 2010-05-18 13:36 | aktualizacja: 2010-05-18 15:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: LG

lg głośniki zdjęcie mini LG Electronics wprowadza na polski rynek najnowszy system kina domowego z odtwarzaczem blu-ray. LG HB965TZ obsługuje sieci bezprzewodowe Wi-Fi oraz protokół DLNA i CIFS, odtwarza także formaty DivX HD i mkv. O jakość dźwięku wydobywającego się z LG HB965TZ zadbał sam Mark Levinson – guru w dziedzinie audio, co w połączeniu z siedmioma ustawieniami korektora i funkcją LG Sound Gallery, gwarantuje niezapomniane wrażenia dla każdego melomana.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
LG HB965TZ to nie tylko kompletny system kina domowego blu-ray o mocy 1100 W, ale także świetne uzupełnienie domowego zestawu cyfrowej rozrywki. Stylowe głośniki o grubości zaledwie 29 mm znakomicie skomponują się z nowoczesną aranżacją wnętrza, niezależnie od tego, czy zostaną ustawione na smukłych podstawach, czy też zamontowane na ścianie.

Nowe kino domowe LG wyróżnia bogactwo zaawansowanych funkcji oraz stylowy design, dostosowany do wzornictwa nowoczesnych telewizorów, wyglądających jak smukła, gładka tafla szkła. Bezprzewodowy dostęp do Internetu przez Wi-Fi oraz sieci domowej przez DLNA i CIFS, a także możliwość podłączenia iPoda lub iPhone’a stwarzają użytkownikom LG HB965TZ nieograniczone możliwości korzystania z multimediów.

LG HB965TZ to system w pełni multimedialny. Wbudowany moduł WiFi umożliwia bezprzewodowy dostęp do serwisów www, by - bez konieczności podłączania komputera - wyświetlić na wielkim ekranie telewizora galerie zdjęć zgromadzone na Google Picasa, obejrzeć nagrania z YouTube czy też, w przerwie na reklamy, sprawdzić prognozę pogody na AccuWeather.Funkcje BD-Live 2.0 oraz Bonus View pozwalają pobierać dodatkowe materiały z witryn poświęconych filmom oraz uczestniczyć on-line w quizach i grach dostępnych wraz z tymi produkcjami. Dostęp do serwisu Gracenote daje z kolei możliwość wyszukiwania informacji o ścieżce dźwiękowej oglądanego właśnie filmu, tak że na ekranie telewizora wyświetlają się nazwy wykonawców, tytuły piosenek oraz albumów. Teraz żadne pytanie o melodię, która podczas seansu wpadnie w ucho, nie pozostanie bez odpowiedzi.

Nowe kino domowe LG można również połączyć bezprzewodowo z urządzeniami pamięci masowej lub komputerami obsługującymi protokoły DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System), aby uzyskać nieograniczony dostęp do bogatych bibliotek multimedialnych. Podłączenie poprzez port USB zewnętrznych dysków twardych bądź pamięci flash umożliwi odtwarzanie na wielkim ekranie filmów w formatach DivX lub mkv w jakości HD. Fanów iPodów i iPhonów ucieszy także fakt, że LG HB965TZ jest wyposażony w stację dokującą, dzięki której zyskają oni wygodny i szybki dostęp do plików zgromadzonych w pamięci telefonu i odtwarzacza.

Za pomocą 2 gniazd HDMI do kina domowego LG można również podłączyć konsole do gier lub urządzenia przenośne.

LG HB965TZ oferuje też zaawansowane ustawienia muzyczne. Funkcja LG Sound Gallery ułatwi precyzyjne dostrojenie dźwięku za pomocą siedmiu fabrycznych ustawień korektora — Natural Plus, Game Equalizer, Night Mode, Clear Voice, Bass Blast, MP3 Up-Scaling i VSM Plus.

Specyfikacja techniczna kina domowego LG HB965TZ:
 • Dźwięk przestrzenny 5.1
 • Moc 1100 W (5 x 180 W + 200 W subwoofer)
 • Funkcja BD-Live i funkcja widoku dodatkowego
 • Skalowanie do Full HD
 • Odtwarzanie plików DivX HD i MKV
 • Funkcja Netcast™ (dostęp do YouTube, Google Picasa, AccuWeather)
 • TV Sound ez Setup z gniazdem optycznym
 • Galeria dźwięków LG
 • 2 gniazda HDMI
 • USB Plus
 • Bezprzewodowy dostęp do sieci LAN i standardów DLNA/CIFS
 • Bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie z USB
 • Odtwarzanie z zewnętrznych dysków twardych
 • Bezpośrednie dokowanie i ładowanie urządzeń iPod/iPhone
 • Możliwość odtwarzania multimediów z zewnętrznych dysków twardych (w formacie FAT32, NTFS
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kino domowe
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...