Philips: odtwarzacze DVD - z myślą o dzieciach

dodano: 2010-05-17 11:09 | aktualizacja: 2010-05-17 13:50
autor: Anita Dąbek | źródło: Philips

Philips Logo Wakacje to idealny czas do podróżowania z dziećmi. W dziecięcym świecie pełnym atrakcji czas płynie znacznie szybciej, a letnia wyprawa staje się specjalną misją w wymarzone miejsce. Przenośny odtwarzacz DVD Philips PD7010 wyposażony w bezprzewodowy kontroler gier zapewnia dziecku rozrywkę w trakcie podróży. Do odtwarzacza dołączono CD z zestawem gier. Kolorowy wyświetlacz TFT 7’’ zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu, ożywiając każdy element zdjęcia lub filmu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zabawa z odtwarzaczem PD7010 może trwać aż 3 godziny dzięki wbudowanemu akumulatorowi. W trakcie jazdy można ładować sprzęt przy pomocy dołączonego do zestawu zasilacza samochodowego. W przypadku utraty zasilania podczas oglądania ulubionej bajki maluch może oglądać dalej film od miejsca, w którym odtwarzacz został wyłączony zaraz po podłączeniu do zasilacza. W przypadku płyty, która została wyjęta z odtwarzacza wystarczy ponownie włączyć jej odtwarzanie, a następnie wznowić odtwarzanie na pilocie. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wygodnie oglądało swój ulubiony film, przyczep odtwarzacz DVD do zagłówka samochodowego. Do zestawu dodano specjalny pokrowiec na uchwyt samochodowy.

Jeszcze większą wygodę oglądanych filmów możesz zapewnić dziecku korzystając z odtwarzacza Philips PD7042 wyposażonego w dwa 7-calowe ekrany pozwalające na oglądanie tego samego filmu na dwóch różnych ekranach. Do odtwarzacza dodano 2 zestawy słuchawek. Przeżyj wakacyjny czas wspólnie z dzieckiem oglądając ten sam film w trakcie podróży za pomocą jednego sygnału łączącego dwa różne odtwarzacze. Podłączenie dwóch odtwarzaczy znajdujących się z tyłu może odbywać się za pomocą jednego przewodu. Kolorowy wyświetlacz TFT LCD 7’’ wyświetla obraz w proporcjach 16:9 zachowując jakość HD. Obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu bez utraty jakości w wyniku zmiany skali obrazu. Wbudowany akumulator pozwala na 2-godzinne bezprzewodowe korzystanie ze sprzętu. Inteligentny uchwyt dodany do zestawu można zostawiać w samochodzie a demontowanie sprzętu odbywa się bardzo szybko za pomocą specjalnej dźwigni.

Dla dużych dzieci…

Każdą podróż możesz umilić sobie filmową rozrywką. Odtwarzacz DVD Philips PD7000B sprawi iż filmowa bezprzewodowa podróż może trwać aż 2,5 godziny. Obsługa formatu DivXŽ umożliwia odtwarzanie zapisanych w tym standardzie wszystkich filmowych hitów. Jeśli stracisz zasilanie po podłączeniu do prądu odtwarzany plik automatycznie wznawia się w miejscu, w którym zakończyło się jego odtwarzanie. Głośnik stereofoniczne wzbogacają kinowe i muzyczne doznania, a wygodne przyciski ułatwiają łatwą i szybką obsługę. Udogodnieniem w obsłudze małego przenośnego odtwarzacza jest jego odporność na wstrząsy, a także wskaźnik ładowania akumulatora.

Weekendowe wyjazdy w gronie przyjaciół to idealny czas do wspólnego oglądania ulubionych filmów w dowolnym miejscu i czasie. 7-calowy wyświetlacz LCD odtwarzacza DVD PD7020 został wyposażony w obrotowy wyświetlacz. Razem ze znajomymi w łatwy sposób możecie wspominać ulubione sceny w filmie lub pamiątkowe fotografie. Wszystkie obrazy można oglądać w formacie panoramicznym 16:9. Doznaniami muzycznymi możesz się delektować dzięki wbudowanym głośnikom stereofonicznym. Wygodę obsługi zwiększa akumulator pozwalający na oglądanie dowolnych obrazów aż do 4 godzin. Pokrowiec na uchwyt przyczepiany do zagłówka ułatwia podłączenie odtwarzacza w zagłówku fotela.

Wszystkie odtwarzacze DVD Philips: PD7010, PD7000B, PD7042 i PD7020:
  • Odczytują formaty: DVD, DVD +/- R, DVD +/- RW, (S) VCD, CD, MP3-CD, CD, CD-RW i JPG.
  • Odtwarzają płyty w trybie: szybkie odtwarzanie do tyłu, szybkie odtwarzanie do przodu, OSD, odtwarzanie wielokrotne, powiększanie i odtwarzanie od momentu zatrzymania. Ułatwiając w ten sposób oglądanie dowolnych filmów, słuchanie ulubionej muzyki i przeglądanie ciekawych zdjęć.
  • Dodatkowo każdy sprzęt posiada zasilacz samochodowy umożliwiający ładowanie odtwarzacza w trakcie podróży.
  • Każdy sprzęt DVD zapamiętuje ostatnio odtwarzane miejsce w przypadku odłączenia od zasilania. Po podłączeniu do prądu wyświetlanie zostaje wznawiane od punktu, w którym je przerwano. W przypadku płyty CD wystarczy ponownie włożyć płytę do odtwarzacza, nacisnąć przycisk odtwarzania i wznowienia na pilocie.

Sugerowane ceny detaliczne poszczególnych modeli:
  • PD7010: 529 zł
  • PD7042 : 969 zł
  • PD7000B: 449 zł
  • PD7020: 549 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze DVD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...