Panel LCD idealny na Mundial

dodano: 2010-05-14 10:48 | aktualizacja: 2010-05-14 12:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: HDTVMania

HANNSsoccer zdjęcie mini.jpg Firma Hannspree, która znana jest głównie z produkcji gadżetów w nietypowych, ustylizowanych pod danego odbiorcę obudowach, wydaje specjalną, mundialową wersję 28-calowego telewizora LCD w obudowie stylizowanej na piłkę nożną.Posiada on matrycę Full HD o proporcjach 16:10. Zapewnia odbiór programów zarówno z wbudowanego tunera, jaki i źródeł zewnętrznych - tunerów cyfrowych, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier i kamer wideo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizor HANNSsoccer 28” dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy – 5 ms, gwarantuje płynny obraz bez efektu smużenia, a szeroki kąt widzenia (od 170° (H) / 160° (V)) obrazu sprawia, że nawet osoba siedząca z boku ekranu, nie traci jasności i kontrastu. Odbiornik posiada dużą ilość wyjść: EuroSCART, VGA, kompozytowe, gniazdo antenowe oraz stereofoniczne wyjście na słuchawki/wzmacniacz, dzięki którym możliwe jest podłączenie kilku urządzeń jednocześnie. Z kolei dzięki cyfrowym filtrom (grzebieniowy 3D, Interlace 3D, Pull-down, Digital Noise Reduction) kolory są zbliżone do naturalnych, osłabiają zakłócenia powstające przy obrazie słabszej jakości (sygnał z anteny analogowej lub odtwarzacza DVD/DivX). Ponadto nowy telewizor posiada bardzo niski pobór mocy (do 95 W), dzięki czemu możliwe jest długie i bezproblemowe korzystanie z niego bez narażania środowiska.Dodatkowo HANNSsoccer 28”  został wyposażony w dwie technologie: X-Contrast , która poprawia widoczność zacierających się ciemnych i jasnych detali na zbliżonym kolorystycznie tle, a także X-Celerate przyśpieszającą czas reakcji i poprawiającą przejścia kolorów w celu zmniejszenia niepożądanego efektu rozmycia przy prezentacji szybkich obrazów.

Cena telewizora HANNspree HANNSsoccer 28” to około 2000 zł. Nie jest to więc tani gadżet, ale cena z pewnością jest wygórowana z powodu nietypowej stylistyki.

Model HANNSsoccer 28” dostępny jest w sklepach, które zaopatrują się w ABC Data i Megabaj.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...