OLED w europejskich samochodach

dodano: 2010-03-31 17:43 | aktualizacja: 2010-04-01 18:22
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: oled-info.com

oled Firma Novaled pracuje razem z europejskimi producentami samochodowymi nad wprowadzeniem podświetlenia OLED (które zazwyczaj stosuje się przy produkcji nowych telewizorów) do aut. OLED miałaby służyć jako oświetlenie w samochodzie. Auto wykorzystujące nowe podświetlenie może wyjść na rynek w ciągu najbliższych dwóch lat. Firmy zakończyły już etap planowania, obecnie zajmują się rozpoczęciem produkcji. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Novaled wyszła z inicjatywą do europejskich producentów samochodów, by zastosować oświetlenie OLED w przednich i tylnych światłach aut. Wcześniej już wykorzystywano podświetlenie OLED w nietypowych celach, np. do produkcji cyfrowego okna, czy w żyrandolu. Ciekawe jak OLED sprawdzi się podczas oświetlenia drug. Kto wie, może ten innowacyjny pomysł za parę lat będzie naturalną rzeczą w produkcji świateł samochodowych. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...