Wacom: nowy tablet Bamboo Pen & Touch

dodano: 2010-03-15 15:01 | aktualizacja: 2010-03-16 10:52
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: wacom

wacom Firma Wacom prezentuje nowy model tabletu Bamboo Pen & Touch. Jest on wyjątkowy w swoim rodzaju, gdyż poza typowego dla obsługi takiego sprzętu rysika, posiada również możliwość obsługiwania placem. Dzięki temu unowocześnieniu komputery PC, wreszcie dorównały notebookom w kwestii możliwości podłączenia do nich touchpada.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z tabletu Bamboo Pen & Touch można korzystać oczywiście w tradycyjny sposób za pomocą rysika, który jest dokładniejszy niż palec i inaczej rozpoznawany przez programy graficzne. Funkcje dotykowe wyłączone zostają w chwili zbliżenia się rysika do powierzchni tabletu. Urządzenie jest bardzo cienkie i ma delikatnie zaokrąglone rogi, co sprawia, że można na nim wygodnie oprzeć dłoń podczas pracy. Oczywiście od spodu umieszczone zostały cztery gumowe podkładki, by tablet nie przesuwał się po biurku. Z urządzenia mogą korzystać zarówno osoby prawo jak i leworęczne. Powierzchnia dotykowa ma 125 na 85 mm, obszar aktywny do posługiwanie się rysikiem jest nieco większy, gdyż ma 147 na 92 mm. Dodatkowo tablet obsługuje technologię multitouch, dzięki której można za pomocą palców przesuwać strony internetowe, obracać zdjęcia i powiększać dokumenty.

Cena tabletu firmy Wacom wynosi 311zł.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...