2 nowe zestawy Micro HI-FI DVD od LG

dodano: 2009-08-25 15:53
autor: Anita Dąbek | źródło: LG

LG Wrażenia kinowe w pokoju o powierzchni zaledwie kilkunastu metrów kwadratowych? Do niedawna wydawało się to niemożliwe... Odpowiadając na potrzeby osób, którym brak przestronnego salonu z pełnowymiarowym zestawem kina domowego, pięcioma głośnikami i subwooferem uniemożliwiał dotąd cieszenie się w pełni filmową rozrywką, LG stworzyło dwa nowe zestawy Micro HI FI DVD. Świat kina znalazł się nagle w zasięgu ręki!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zarówno LG FB163, jak i LG XD123 to zestawy Micro HI-FI DVD, co sprawia, że można je wykorzystać jako sprzęt audio, a dzięki temu, iż są wyposażone w napęd DVD, wystarczy podłączyć je do telewizora i cieszyć się z rozrywki filmowej. Dzięki wbudowanym portom USB można łatwo odtwarzać materiały zapisane na pamięci przenośnej. Wygoda, łatwość użytkowania, a przy tym stylowy design – nowe zestawy Micro HI FI DVD to kolejne dowody na to, że LG rozumie potrzeby wszystkich konsumentów.

LG FB163

Pierwszy z nowych modeli LG FB163 to klasyczny zestaw audio w formacie micro, wzbogacony o czytnik DVD, stację dokującą do Ipoda oraz wejście USB. Podłączając zestaw do telewizora, otrzymujemy możliwość odtwarzania materiałów zapisanych zarówno w pamięci urządzeń przenośnych, jak i na klasycznych płytach DVD. Ten model na pewno zadowoli również fanów dobrego brzmienia, nad którym czuwał sam Mark Levinson – światowej sławy ekspert w dziedzinie audio. Pomimo iż jest to klasyczny zestaw stereo, na bocznej ścianie każdego głośnika znajduje się dodatkowy głośnik basowy, co gwarantuje wyjątkowo głębokie brzmienie, które potęgowane jest dodatkowo poprzez System VSM zapewniający wirtualny dźwięk 5.1. Zestaw dysponuje mocą muzyczną 160W.

LG XD123

LG XD123 to jedyny na świecie zestaw Micro HI-FI DVD wyposażony w oddzielny głośnik basowy, który gwarantuje bogate i głębokie brzmienie. Zestaw XD123 ma moc 120W, która w zupełności wystarczy do nagłośnienia małej i średniej domowej sali kinowej. Kolejna funkcja XD123 ucieszy osoby posiadające duże zbiory muzyki nagranej na klasycznych kasetach magnetofonowych, gdyż ten zestaw LG ma możliwość odczytu muzyki z tego wciąż popularnego nośnika.

Obydwa zestawy są już do nabycia w Polsce w cenach detalicznych: 899zł za zestaw Micro HI-FI DVD LG FB163 oraz 699zł za LG XD123 699zł.

Obydwa zestawy objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Odtwarzacze DVD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...