Multimedialny telefon z HD

dodano: 2009-03-14 14:08
autor: Paweł Polak | źródło: networld.pl

Polycom Logo Firma Polycom zaprezentowała multimedialny telefon dla zastosowań biznesowych o nazwie VVX 1500. Telefon ten jest połączeniem systemu realizacji wideokonferencji i usługi VoIP. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Urządzenie wyposażone zostało w kolorowy wyświetlacz LCD, który działa w technologii HD Voice. Umożliwia nam to przeprowadzanie wideorozmowy z jakością obrazu HD. Zastosowanie technologii Power over Ethernet (PoE) pozwoliło na zużycie o połowę energii elektrycznej.

Miniprzeglądarka i interfejs API umożliwiają współpracę z aplikacjami biznesowymi takimi jak systemy ujednoliconej komunikacji (Unified Communications), systemy CRM (Customer Relationship Management oraz z systemami do zarządzania spotkaniami. Natomiast Productivity Suite firmy Polycom pozwala na kontrole i zestawienie połączeń audio bezpośrednio z monitora telefonu. Możliwe jest tez nagrywanie rozmów bezpośrednio na pamięć flash lub przez port USB.

Produkt ten będzie dostępny w tym miesiącu w sieciach autoryzowanych partnerów Polycom. Cena produktu to 849 Euro.  
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Smartfony
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...